Кухня

Сделать прикроватную тумбу

Тумби відносяться до предметів інтер'єру, які володіють високою функціональністю. Це своєрідне сховище для щоденних речей. Вони займають небагато місця в приміщенні і служать додатковим елементом дизайну. Сьогодні нові модернізовані тумби з оригінальним зовнішнім виглядом актуальні і широко затребувані. Вони поєднують в собі практичність і красу, вони зручні, стильні, ергономічні.

Детальніше: Сделать прикроватную тумбу

Керамічна плитка, що вибрати

Керамічна плитка, що вибрати Наважуючись на ремонт в будинку, стикаємося з безліччю проблем. Однією з них є правильний вибір плитки. Зайшовши в будь-який магазин з будівельними матеріалами, зупиняємося засипаними пропозиціями продавців, які бажають продати свій товар у вигляді глазурі, теракоти, керамограніта.

Детальніше: Керамічна плитка, що вибрати

Які вибрати світильники для кухні

Які вибрати світильники для кухні Кухня мрії не обмежується красивою меблями, інноваційної побутовою технікою і численними доповненнями. Кухня - це також і правильне освітлення, яке повинно підкреслити атмосферу кухонного приміщення.

Детальніше: Які вибрати світильники для кухні

Як правильно клеїти плитку

Як правильно клеїти плитку Якщо ви затіяли ремонт у ванній або на кухні, то найкращим матеріалом для покриття стін є кахельна плитка. Вибір фактури, кольору і декору плитки величезний і кожен може підібрати для себе підходящий матеріал.

Детальніше: Як правильно клеїти плитку

Глянсова фарбування мдф в інтер'єрі

Глянсова фарбування мдф в інтер'єрі Необхідно розуміти, що, створюючи інтер'єр для своєї кухні, потрібно не тільки ретельно продумати декор стін і стелі, розташування різних аксесуарів, але також і про грамотне розміщення меблів і техніки в приміщенні.

Детальніше: Глянсова фарбування мдф в інтер'єрі

Правильна обробка кухні

Правильна обробка кухні Облаштування кухні – це один з найважливіших елементів ремонту квартири. Кухня відвідується більше всіх кімнат, знаходяться в квартирі. Домочадці проводять там більше всього часу, а господині вогнища вважають цю кімнату своїм простором.

Детальніше: Правильна обробка кухні

Сходи з штучного каменю

Сходи з штучного каменю Для декорування дерев'яних і оштукатурених поверхонь ідеально підійде штучний камінь. Після обробки каменем, кухонних приміщень і лоджій, вони помітно змінюються.

Детальніше: Сходи з штучного каменю

Монтаж натяжних стель на кухні

Монтаж натяжних стель на кухні Оформляючи інтер'єр кухні, так важливо красиво і незвично прикрасити її стеля. Хочеться, щоб він виглядав розкішно і презентабельно, адже заходячи в будь-яке приміщення, в першу чергу, люди дивляться саме на стелю, а значить, він повинен бути ексклюзивним і витонченим.

Детальніше: Монтаж натяжних стель на кухні

Декоративна штукатурка для обробки кухні

Декоративна штукатурка для обробки кухні При виборі типу для обробки кухні, крім традиційної керамічної плитки, фарби або шпалер, можна застосувати і щось більш оригінальне, наприклад, декоративну штукатурку.

Детальніше: Декоративна штукатурка для обробки кухні

Рецепт оформлення кухні в стилі ретро

Рецепт оформлення кухні в стилі ретро Мода модою, однак, при оформленні кухні, рішення варто вибирати позачасові. Таким прикладом може бути кухня, виконана в стилі ретро. Мода дуже часто повертається, а цей стиль в даний час переживає другу молодість.

Детальніше: Рецепт оформлення кухні в стилі ретро