Кухня

Дизайн кухні без верхніх шаф

Дизайн кухні без верхніх шаф Кухня без навісних шаф – сміливе і прогресивне й виправдане рішення. У західних країнах воно давно стало популярним трендом. Багато хто розуміє, що кухонний гарнітур, розташований зверху приміщення, займає чимало вільного простору.

Але відмовитися від такого рішення здатний не кожен. Найчастіше обумовлюється це тим, що в голові закрадаються сумніви щодо місткості підлогових тумб, особливо якщо врахувати, що кухонного гарнітура з часом зібралося чимало. Більш детально про нюанси розміщення меблів і про самих виробах, включаючи великий асортимент різних виробів, можна дізнатися за наступним посиланням - mebeldomoi.com.

Дизайн кухні без верхніх шаф

Кухні, де немає місця навісним шаф, повинна мати нижні модулі і колони. Якщо зберігати гарнітур все-одно проблематично, слід звернути увагу на більш місткі меблі, наприклад, на ту, яка дає можливість монтажу вбудованої меблів.

Доступні площі кухонь, де рішення знайде застосування

Щоб встановити уздовж стіни низькі підлогові модулі та шафи-колони, слід подбати про те, щоб у приміщенні було чимало вільного простору. З цієї причини, дане рішення актуальне лише для тих кухонь, площа яких не менше 20 квадратних метрів або ж якщо мова йде про об'єднаної кухні-їдальні або кухні-вітальні.

Не використовувати навісні шафи, звичайно, можна і в ситуації, коли кухня крохотна – не більше 6 «квадратів», але доведеться заощадити на зберігання кухонного начиння, адже її просто ніде розмістити.

Види планувань

Планування кухні, передбачає відмову від підвісних шафок, може бути лінійною, кутовий або острівної.

Лінійне планування, це коли низькі підлогові модулі розміщуються біля однієї стіни. З верхньої частини їх закриває стільниця, в слідстві чого виходить простір, що відрізняється комфортністю та організаційної продуманістю. Особливість такого пристрою полягає ще й у тому, що мийка, варильна панель і інші поверхні розташовані близько один одного. Найчастіше використовується діагональне розміщення шаф-колон.

Особливої ефективності кухонного приміщення можна домогтися, якщо декорувати одну із стін. Окрасою може послужити що завгодно, починаючи постерами і картинами і закінчуючи декоративними тарілками і настінними годинами. Єдина умова – використання плоских предметів, які не будуть робити приміщення занадто «важким».

Кутове планування, по суті, аналогічна лінійної, лише з тією різницею, що кухонний гарнітур має Г-подібну конфігурацію. Розмістити модулі можна в одному кутку, а шафи-колони – в іншому.

Під острівної плануванням розуміється такий вид облаштування приміщення, коли меблі не стикається з поверхнями стін. У цьому випадку зоною, де готується їжа, виступає своєрідний «острів», який включає в себе всі необхідні робочі поверхні. Техніку розташовують найчастіше у високих шафах, які встановлені поблизу.