Кухня

Ремонт сантехніки

Ремонт сантехніки Рано чи пізно будь-яка сантехніка починає ламатися з ряду причин: закінчився термін експлуатації, використання неякісних деталей. Постає питання полагодити самому або викликати сантехніка.

Запросивши сантехніка, не завжди є впевненість у його високій кваліфікації. Спробувати самому вирішити проблему не вдається через брак навичок у цій галузі. Але все-таки варто спробувати!

Також, коли здійснюється ремонт кухні, необхідно звертати увагу на використання якісних матеріалів. Наприклад, при заміні раковини, можна вибрати керамічну раковину, про переваги якої можна прочитати на сайті remkasam.ru, де дано докладний опис технічних і якісних характеристик.

Усуваємо текти з крану

Ремонт сантехніки
Кран закритий, а вода продовжує текти це говорить про знос прокладки. Варто придбати нові прокладки для змішувача. Для заміни прокладки перекриваємо воду до несправного крана. Кран знаходиться в позиції «відкрито» Видаляємо заглушку, викручуємо гвинт і знімаємо рукоятку. Проти годинникової стрілки гайковим ключем відкрутіть коронку вентиля. Прокладка знаходиться під гайкою. Замініть прокладку і закріпіть її за допомогою гайки. Встановіть коронку на місце і зафіксуйте ключем. Рукоятка встановлюється на місце, де вона перебувала раніше, кран закручується. Можна відновити подачу води.

Прочищення сифона

Сифон в сантехніці відіграє важливу роль – не пропускає сторонні запахи з каналізації в квартиру. Сифон очищають за допомогою промивання гарячою водою, вантуза, лугів які розчиняють і видаляють забруднення. Якщо ж всі ці варіанти не дали результату доведеться розібрати сифон і прочистити за допомогою дроту, можливо, чистка потрібно не тільки сифону але всій трубі.

Ремонт зливного бочка

При течі бочка перекриваємо воду, оглядаємо внутрішні деталі, оцінюємо їх стан. Зносилися прокладки, змінюємо. Можливо, потрібно просто промити і очистити деталі, а різьблення обробити мастилом. Поплавок не тримається на поверхні, полегшуємо його за допомогою полістироловою піни. Нехитрі поради по ремонту сантехніки допоможуть обійтися без зайвих нервів і дозволять скоротити ваші витрати.