Кухня

Декоративна штукатурка для обробки кухні

Декоративна штукатурка для обробки кухні При виборі типу для обробки кухні, крім традиційної керамічної плитки, фарби або шпалер, можна застосувати і щось більш оригінальне, наприклад, декоративну штукатурку.

Хоча з традиційною штукатуркою цей сучасний матеріал пов'язує лише його назва: до його складу входять два компоненти – зв'язуюча речовина та наповнювач, який представляє собою мармурову, гранітну або кварцову крихту.

В якості кухонного оздоблення найчастіше застосовуються такі види декоративної штукатурки:

1. Рельєфна. Наноситься на заздалегідь підготовлене підстави в якості фінішної обробки, для чого використовується шпатель, кельма, валик і навіть руки. Створені таким чином рельєфні малюнки відрізняються значним різноманіттям та оригінальністю, в залежності від способу нанесення. Колірна тонування підбирається по смаку господарів будинку, у відповідності з дизайном інтер'єру.

2. «Короїд». В ролі наповнювача речовини в цьому випадку застосовується крихта мармуру або граніту. У процесі розрівнювання покриття відбувається перекочування окремих фракцій по поверхні стіни, що призводить до створення імітації діяльності жука-короїда. Згодом отриману оригінальну поверхня фарбують у потрібний колір

3. Венеціанська штукатурка. Даний тип обробки відноситься до елітних і застосовується в приміщеннях різного типу, включаючи

Декоративна штукатурка для обробки кухні
кухню. До складу суміші входить мармурова мука і полімерна смола. Якщо все робити правильно, то одержувана в результаті нанесення поверхня імітує прозорий мармур, граючи при попаданні на неї світлових променів. Вибираючи таку обробку для своєї кухні, важливо врахувати значну складність при її створенні: для цього наносять три шари обробки, кожен з яких вимагає складної та кропіткої роботи. Унаслідок значної трудомісткості венеціанську штукатурку прийнято відносити до дорогим видам обробки: якість отриманого результату в даному випадку безпосередньо залежить від професіоналізму виконавців роботи.

В цілому всі перераховані види декоративної штукатурки відрізняються надійністю і довговічністю, добре зберігаючи свій зовнішній вигляд у специфічних умовах кухні. Так як основу наповнювача становить камінь, за механічну міцність такої обробки можна не хвилюватися: це також стосується частих вологих прибирань, характерних для кухонних приміщень.