Кухня

Фарба Symphony EURO-Balance 2-7

Фарба Symphony EURO-Balance 2-7 Symphony EURO-Balance 2/7 - інтер'єрні фарби на акрилатной основі (Росія)

Область застосування: внутрішні роботи — фарбування стін і стель у приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням.

Придатні підстави: гіпсокартон, ДВП, ДСП, шпалери, бетон, деревина, шпаклівки та штукатурки, старі водно-дисперсійні покриття, також можна фарбувати hotbanya.ru.

Сімейство фарб Symphony EURO-Balance (цифра в назві фарби відображає ступінь блиску: 2 — глубокоматовая, 7 — матова, напівматова з індексом 12), вийшло на ринок в початку будівельного сезону 2006 року.

Властивості фарби: всі модифікації EURO-Balance характеризуються підвищеною білизною і стійкістю до стирання та миття (витримують від 3 до 5 тисяч проходів мокрою щіткою залежно від ступеня блиску), яка тим сильніше, чим вище глянець і, відповідно, номер фарби в лінійці.

Відповідне санітарно-епідеміологічний висновок дозволяє їх застосування не тільки в житлових і громадських місцях, але і в дитячих садках, школах, поліклініках. Прихожі, кухні, дитячі, прохідні коридори, сходові клітини — фарби добре зарекомендують себе навіть там, де вологе прибирання проводять дуже часто, а матове покриття EURO-Balance 7 без видимих наслідків витримує тривале (три доби) перебування під водою. Для обробки ванних кімнат цього недостатньо, але в менш екстремальних умовах фарба буде на висоті.

Екологічність фарби: не містять летких органічних речовин, які дозволені для обробки в дитячих і медичних установах.

Як завдати: нові підстави очищають від пилу і бруду, раніше пофарбовані звільняють від відшаровується фарби, шліфують і знепилюють; крейдяну побілку або вапняні покриття повністю змивають. Підкладку промивають теплим мильним розчином, обполіскують чистою водою і просушують, меля і сильновпитывающие поверхні грунтують складом Symphony Deep Primer Interior або розведеної на 5-10% фарбою. Фінішну обробку виконують в один-два шари, завдаючи ретельно перемішану EURO-Balance 2/7 пензлем, валиком або розпилювачем з міжшарової сушки 1-2 ч. При необхідності в'язкість складу регулюють, додаючи 5-10% води. Роботи проводять при температурі повітря, фарби та основи від +5 градусів Цельсія і відносній вологості нижче 80%.