Кухня

Як вибрати пуфик для приміщення

Як вибрати пуфик для приміщення Пуфік – сучасна м'які меблі, відмінно вписується в будь-який інтер'єр. До того ж, він може його доповнити. Нижче розглянемо, як вибрати ceramic-city.com.ua, який ідеально буде підходити для вітальні, кухні, передпокою та інших кімнат.

Певна жорсткість, комфортна висота і надійна стійка конструкція – вимоги для пуфів, завдяки яким кожному сидить на ньому буде зручно.

В які кімнати краще всього ставити пуфи

М'який і невисокий пуф краще всього встановлювати у вітальні. Заввишки він повинен бути не більше, ніж меблі, розташована в тій же кімнаті. Обумовлюється це тим, що, прийшовши з роботи або прогулянки і сівши на диван, завжди буде приємно «закинути ноги на пуф і дати їм відпочити.

Якщо думати над встановленням пуфа в спальні, то ідеальним місце буде область біля туалетного столика або дзеркала. Висота їх повинна бути середньої, так як вони будуть використовуватися частіше.

Для пуфів, що встановлюються на кухні, є конкретні вимоги: оптимальна висота і вологостійкість. На кухнях можна зустріти пуфики, виготовлені з деревини, при цьому сидіння – м'яке, але краще всього використовувати як основний матеріал натуральну або штучну шкіру. Такий матеріал легкий в чищенні, для чого достатньо вологої ганчірочки.

Конкретних вимог до оббивці немає, це може бути будь-який матеріал. Але бажано, щоб пуфик по дизайну гармонійно вписувався в меблевий гарнітур і загальний інтер'єр приміщення. Від матеріалу залежить сприйняття кімнати, наприклад, якщо пуф зі шкіри, то інтер'єр буде сприйматися офіційним і солідним, а якщо з велюру – теплим і затишним.

Кращий пуфик – з оптимальною жорсткістю, що забезпечує комфортне сидіння на ньому. Краще всього вибирати моделі з пружинними сидіннями, тоді як наповнювач повинен бути такий: латекс, поліуретан, формований поролон. Такий пуф буде зручним, довговічним і не втратить форму з часом.

Встановлюючи пуфик в дитячу кімнату, краще вибирати не ламаються моделі, які не мають гострих кутів і легко піддаються чищенню. Виробники полегшили завдання, почавши випускати пуфи у вигляді казкових персонажів, які нагадують собою велику іграшку. На такому пуфі можна не тільки сидіти, але і грати.

Як вибрати пуфик для приміщення
Пуф у вигляді пазла – чудове дизайнерське рішення. Їх можна без праці сполучити між собою і перетворити на зручний диван. Якщо є необхідність, то їх завжди можна роз'єднати, перетворивши в окремо розташовані сидіння. Діти будуть в захваті, збираючи і розбираючи таку конструкцію.

В першу чергу, обирані пуфики повинні бути практичними і корисними, тому є багатофункціональні пуфи, створюють додаткові зручності. Найбільш поширеним варіантом таких виробів є пуф з кришкою, який дозволяє зберігати в собі дрібні речі, наприклад, журнали, одяг і так далі. Це не тільки зручно, але й практично, адже дає можливість заощадити зайве вільний простір.

Пуфики продаються не тільки в магазинах, але і в самих виробників меблів. До того ж ви завжди можете безпосередньо звернутися до дизайну, який по вашому ескізу створить унікальний і неповторний пуф.

Завдяки пуфикам не тільки поліпшується інтер'єр приміщення, але і підвищується настрій його мешканців.