Кухня

Зручна дошка для записок своїми руками

Зручна дошка для записок своїми руками Напевно у вас є перелік домашніх справ, яких цілей ви хочете досягти або завдань для домочадців. Можливо, вас відвідувала думка про те, як влаштувати такий органайзер в будинку.

Його можна розмістити на кухні, де регулярно збираються всі члени родини, у себе в кабінеті або в дитячій, щоб привчити дитину до певного розпорядку і організованості.

Коли визначилися з місцем розташування, потрібно зрозуміти які обсяги інформації буде зберігати в собі наша stroyassortiment.ru для записів. Що буде на ній розміщуватися? Скільки людей будуть користуватися? І, врешті-решт, скільки простору ви готові виділити для свого винаходу.

Величезний плюс створення дошки-планувальника — це те, що ви вільні у виборі оформлення. Швидше за все, ви не захочете купувати звичайну білу дошку для малювання маркером. Адже набагато цікавіше попрацювати всією сім'єю над створенням такого цікавого пристосування.

Одним з варіантів, який можна розглянути — це лист коркового дерева. Він дуже простий у використанні, так як його можна легко закріпити на стіні і прикріплювати листочки паперу з допомогою канцелярських кнопок. Якщо у вас немає цільного листа, то можна використовувати нарізаний, викласти візерунок і прикріпити його на стіну.

Також ви можете створити дошку для малювання крейдою, покривши дошку ДСП спеціальної грифельній фарбою. Будь напис на такій дошці легко зітреться вологою серветкою.

Напевно, найдешевшим і найпростішим варіантом буде повісити рулон шпалер, або щось на зразок того, тильною стороною і робити записи на ньому маркером. Після того як впоралися з поставленою метою ви просто відріже їх і можете взяти з собою.

Якщо ви плануєте розміщувати на стіні маленькі записочки, то можна зробити м'яку дошку для записок. Візьміть аркуш ДСП, покладіть на нього тонкий лист поролону або синтепону, оберніть тканиною і закріпіть тканину степлером для меблів. Для маленької дошки як основу можна брати не ДСП, а щільний картон. Після того як зробили таку «велику тверду подушку», візьміть гумку контрастного кольору і натягніть її як сітку, так щоб вийшли ромбики. На перетинання можна помістити якісь декоративні елементи. Тепер, заклавши за гумку свою записку, ви в будь-який момент можете нагадати собі, чи комусь її зміст.

Ще можна купити в магазині папку-планшет з затиском зверху. Повісьте його на стіну на видному місці, з порожніми аркушами паперу, ви створите свого роду нагадування для себе та інших. Подумайте, яка з цих ідей найбільше підійде для ваших завдань. Також варто продумати як «впишеться» в інтер'єр нова дошка-планувальник. І тепер втілити в життя свої ідеї і створити в кімнаті новий затишний куточок.