Кухня

Як правильно клеїти плитку

Як правильно клеїти плитку Якщо ви затіяли ремонт у ванній або на кухні, то найкращим матеріалом для покриття стін є кахельна плитка. Вибір фактури, кольору і декору плитки величезний і кожен може підібрати для себе підходящий матеріал.

Плитка на стінах – це дуже практичний варіант, так як вона легко миється і не підлягає руйнувань.

Встановити teplosniks.гів ванну або кухню, якщо старий прийшов в непридатність, можна також при проведенні ремонтних робіт. Крім того, кахельну плитку зовсім не складно поклеїти самим, без допомоги будівельних бригад. Для цього потрібно ознайомитися з усіма деталями цієї роботи.

Клеїмо кахель самостійно

Як правильно клеїти плитку
1. Насамперед потрібно підготувати стіни. Стіни повинні бути ідеально рівними і чистими. Якщо на ваших стінах є ямки або навпаки опуклості, то всі їх обов'язково потрібно вирівняти, для цього підійде гіпсова штукатурка, яка в розведеному вигляді наноситься спеціальним шпателем. Після вирівнювання стіни повинні просохнути протягом декількох діб. Після того, як стіни підготовлені, на них потрібно нанести ґрунтовку, бажано в два етапи.

2. Вибрати клей для плитки. Деякі майстри, по-старому використовують для поклейки кахельної плитки розчин цементу, але він скоріше підходить для зовнішніх робіт. Для внутрішньої обробки в даний час можна вибрати суміш для поклейки з достатнього великого асортименту. Плитковий клей потрібно розвести з водою і добре перемішати будівельним міксером, після чого клей буде готовий до роботи.

3. Почати укладання. Розчин клею наносять на плитку широким шпателем, мають ребристу поверхню товщиною півсантиметра, і починають укладання знизу вгору, виводячи рівень. Плитка дуже швидко фіксується на стіні, тому потрібно відразу витирати зайві патьоки клею. Між плитками повинна бути однакова відстань, приблизно 3 мм, рівно стільки виходить відміряти, якщо використовувати плиткові хрестики, спеціально для цього пристосовані.

По закінченні робіт, якщо все зробити правильно, ви отримаєте красиву рівну поверхню, обделанную кахельною плиткою, яка прослужить дуже довго.