Кухня

Фотоплитка оригінальне рішення

Фотоплитка оригінальне рішення Якщо ви хочете оформити вашу ванну кімнату дуже оригінально, тоді задумайтеся про використання в цих цілях фотоплитки. Фотоплитка є звичайною керамічною плиткою, на яку наносять бажане замовником зображення.

Ви самі зможете вибрати по своєму смаку, що буде зображено на вашій фотоплитке.

Так, kraskinadivane.ru дає можливість не тільки нанесення її на поверхню стін, але і можливість комбінування, приміром, з фотоплиткою.
Існує величезний вибір зображень, цілі каталоги. Можливі фотозображення водоспадів, райських островів, морського прибою, дельфінів – вибір величезний. Але ви можете зробити ще оригінальніше і замовити фотоплитку з вашою сімейною фотографією, це теж можливо і не є проблемою, головна вимога – якість вашої фотографії не менше 7 мпкс. Дуже важливо визначитися з розмірами бажаного зображення з фотоплитки, а фахівці допоможуть вам підібрати вашу фотографію або вибрати з каталогу.

Фотоплитка виготовляється за допомогою нанесення на керамічну плитку спеціального полімерного покриття, яке потім проникає фарба при нанесенні бажаного зображення. Тому зображення виходить чітким, а сама поверхня дуже міцна, не боїться подряпин.

Фотоплитка оригінальне рішення
Як правило, фотоплитку використовують для декору ванної або кухні. Зображення зазвичай розташовують по центру стіни, оточуючи його звичайної однотонної плиткою. На кухні можна зробити кілька фотокартинок на стінах, які чудово замінять звичайні картини. Якщо ж ви хочете, щоб вся стіна була однією великою фотографією, то вам потрібно звернутися за допомогою до дизайнера, щоб ваша задумка вийшла вдалою і гармонійно виглядала в виконаному вигляді.

При монтажі картин можна використати звичайний плитковий клей. Збирають картину з фотоплитки без швів, затираючи невеликі стики утворюються між плиточок з допомогою прозорого силікону.