Кухня

Необхідність демонтажу сантехнічної кабіни

Необхідність демонтажу сантехнічної кабіни Будь-який ремонт, після завершення демонтажних робіт по зламу вікон, стін та інші, потрібно починати зі складання плану, незважаючи на те, складений він проектувальником-спеціалістом або намальований від руки.

До початку обробки приміщення (стяжка підлоги, штукатурка стін), як правило, слід визначитися, що і де буде.

Практика показала, що найчастіше мешканці хочуть бачити у своєму домі: загальну зону між кухнею і залом (дверний проріз або повне об'єднання), хочуть розширені двері або арки замість стандартних дверей, і, звичайно ж, окремий санвузол.

Фактори, які ускладнюють демонтаж сантехкабіни.

Як правило, планування сантехнічного вузла і ванної кімнати не поєднується типової сантехкабиной, тому її потрібно демонтувати, все про Сантехкомплекте ви можете дізнатися тут www.commentjob.ru. Є чинники, які ускладнюють демонтаж сантехкабіни, а саме: полотенцесушитель підключений до магістралі, а в панельних будинках є на кабіні великий повітрозабірник, який важить близько підлозі тонни.

З цим неможливо впоратися самостійно, тому що даний процес вимагає певної майстерності, навичок, наявність спеціальних інструментів і техніці і т. д. І саме тому таку роботу виконують лише професіонали, які для цього мають спеціальний допуск. За допомогою сучасного обладнання спеціалізовані організації виконують їх демонтаж, дотримуючись норм безпеки з виконання демонтажних робіт.

Необхідність демонтажу сантехнічної кабіни
Як проводиться демонтаж сантехнічної кабіни?

Вона демонтується в певному порядку. Спочатку, при наявності, демонтується витяжної залізобетонний парасолька. Після цього, методом алмазного різання, робляться надрізи стін санвузла та ванної кімнати. Алмазна резка дозволяє мінімізувати вібрацію, яка присутня при демонтажі.

Потрібно зазначити, що не всі виконують дані роботи таким методом, так як не мають спеціальну техніку для цього. До початку демонтажу стін необхідно перерити полотенцесушитель. По закінченню демонтажних робіт утворюється багато сміття, якого можна вивозити спеціальним транспортом.

Після того як всі ці роботи зроблені, можна приступити до установки нової сантехнічної кабіни, після чого простір яку отримали, можна використовувати як і задумували. Наприклад, можна встановити шикарне джакузі, багатофункціональну душову кабіну, або ж маленьку ванну, при цьому скорочується місце для кухні або будь-якої кімнати. З вище сказаного, можна зробити висновок, що ремонт просто неможливий без демонтажу сантехкабіни.