Кухня

Рецепт оформлення кухні в стилі ретро

Рецепт оформлення кухні в стилі ретро Мода модою, однак, при оформленні кухні, рішення варто вибирати позачасові. Таким прикладом може бути кухня, виконана в стилі ретро. Мода дуже часто повертається, а цей стиль в даний час переживає другу молодість.

Шанувальники такого стилю, безумовно, можуть підтвердити, що це відмінний варіант для тих, хто любить повернення до витоків. Неординарні рішення, оригінальні поєднання – ласкаво просимо на кухню в стилі ретро.


Ретро – повернення в минуле

Ретро кухня - це поєднання натуральних матеріалів, простоти і гармонійної атмосфери. Можна сказати, що вона поєднує в собі традиції з сучасністю. В якійсь мірі викликає прекрасні спогади, – нагадує дитинство і безтурботні роки. Є як елементи більш ранніх епох, так і інноваційні рішення для нинішніх часів.

Меблі в стилі ретро, це яка?

Якщо мова йде про меблі в ретро-кухні, то вона зроблена, частіше за все з дерева. Радує погляд ідеальною поверхнею і витонченою простотою. Стиль ретро, як вихід в іншу епоху. Відмінно підійде міцненький, старовинний комод або стилізований буфет з вітражами на дверцятах. Така кухня дійсно вражає, а для більшого ефекту слід потурбуватися про правильне освітлення.

Відповідні аксесуари

Рецепт оформлення кухні в стилі ретро
Багато хто, напевно, люблять цей момент, коли вже оформленому приміщенні потрібно підібрати аксесуари. Це, насправді, надзвичайно захоплююче і хвилююче. Можна проявити фантазію, втілити своє бачення. Якщо мова йде про кухню в стилі ретро, то відповідні доповнення краще шукати в антикварних магазинах або на виставках антикваріату. В ретро-атмосферу відмінно впишеться старовинна млин для спецій або стара обробна дошка. А раритетні кухонні ваги можуть виявитися справжнім хітом, тому варто пошукати такі доповнення. Саме незначні дрібниці підкреслюють атмосферу. У поєднанні з відповідною меблями, можна створити красивий, справжній стиль ретро. Крім того, потрібно не забувати про тканинах, проста смужка або клітка будуть тут на місці.

Гідним уваги варіантом будуть також численні металеві елементи – такі, як мідна джезва або баночки для спецій. Добре підібрані аксесуари, безсумнівно, підкреслять атмосферу ретро. При підборі доповнень, важливо одне – всі вони повинні поєднуватися один з одним.
Необхідно вибрати один лейтмотив і дотримуватися його. Ансамбль елементів повинен створювати образ гарної кухні, а не захаращеною крамниці лахмітника.

Що з побутовою технікою?

На ринку без праці можна знайти безліч предметів побутової техніки, стилізованої під застарілі пристрої. Кухня в стилі ретро не означає, що потрібно відмовитися від технічних досягнень цивілізації. Завдяки сучасним виробникам, можна мати інноваційні пристрої в «стародавньому» виконанні.