Кухня

Меблевий куточок для кухні

Меблевий куточок для кухні Наші бабусі і мами завжди мріяли мати на кухні куточок. І є де сісти, і столик стоїть. Потім якийсь час така меблі була неактуальною. Але в останні дні вона знову зайняла гідне місце на кухні.

Зручне планування для шестиметрової хрущовської кухні знайшла застосування і в сучасних кухнях. Завдяки компактному дивану, столу і парочці табуретів можна запрошувати гостей.

Як відзначають самі дизайнери, не стільки ностальгія за минулим, скільки компактність повернули кухонному куточку популярність. Адже вирішується відразу 3 завдання.

 • По-перше, локалізується обідня зона.
 • По-друге, що сидять за столом об'єднуються в одне ціле, що об'єднує сімейні і дружні узи.
 • По-третє, якщо купити диван у Москві www.vsedivani.com він буде здатний зонувати приміщення, без того, щоб встановлювати перегородки.

  Меблевий куточок для кухні
  Меблевий куточок для кухні
 • Меблі при невеликих просторах

  Якщо у вас квартира-студія, то кухонний куточок як не можна краще підійде. Головним елементом куточка можна назвати диван. Але сучасні куточки – це не шкільна лава зі шкільною партою. Це вже елемент декору.

  Складається він з декількох лінійних секцій. Сюди ж включається і кутовий блок. Всі ці елементи збираються в одну конструкцію. Виконується він у вигляді правостороннього, що частіше буває, так і у вигляді лівостороннього. Існують куточки-універсали, де можна встановлювати і так, і так. А можна знайти симетричні куточки, в яких модулі мають рівні частки.

  Меблевий куточок для кухні
  Меблевими фабриками пропонуються легкі дивани, які на вигляд виконані з пуху. У них витончені вигнуті ніжки. Кольори найблагородніші. Це і білий, і рожевий. Також є абсолютно протилежні стилі.

  Такі масивні дивани, у яких є ящик під сидінням. Вони висуваються. Правда, не дуже зручні, так як щоб щось дістати доводиться відсувати стіл. Вирішуючи цю проблему, виробники пропонують меблі, у яких виконана кришка-сидіння. Можна знайти дивани, які пропонують спальне місце. Для невеликих квартир це особливо актуально.

  Так як можна гостя, а то й двох, якщо це чоловік з дружиною, укласти на кухні. Тоді посиденьки можна не обмежувати в часі. А раптом не встигнуть на маршрутку, щоб доїхати до дому. А на таксі шкода витрачати гроші, та після застілля зазвичай їх вже немає. Тому купити такий куточок цілком відмінне рішення.

  Можна не тільки гостям на кухні зручно влаштуватися, але і чоловікові, поки дружина готує вечерю, можна прилягти після робочого дня і подрімати, слухаючи, як у дружини пройшов день. Найчастіше використовують механізм, який називається «дельфін». У цьому випадку з-під сидіння можна висунути спальне місце.