Кухня

Вінілові шпалери - види і де застосовуються

Вінілові шпалери - види і де застосовуються Шпалери ніколи не виходять з моди. Їх можливості настільки великі, що досі знаходяться бажаючі поекспериментувати з ними в приміщенні. Крім звичних всім паперових шпалер, все більший інтерес викликають вінілові шпалери, які ви можете знайти тут www.oboivsaratove.ru.

Вони можуть бути виготовлені на основі паперу або флізеліну.

Паперові шпалери або вінілові?

Шпалери можуть бути паперовими, вініловими, миючими та виготовленими на основі скловолокна. Чому люди так люблять шпалери? Тому що вони дають великі можливості в плані збірки кольорів і візерунків у декоруванні приміщення, красиво виглядають на стінах, здатні зменшити простір і дозволяють приховати нерівності штукатурки. Вінілові шпалери є більш міцними, ніж паперові. Можуть мати гладку або чітку фактуру, що додає їм ще більшої чарівності. Завдяки таким можливостям шпалерами можна непогано замаскувати недоліки стіни. Верхній шар таких шпалер являє собою вініл, тобто покриття, кондиціонер. Їх можна мити і навіть терти. Вінілові шпалери пропускають повітря. Тому підходять для використання також на кухні і в ванній кімнаті, де переважає високий рівень вологості. Нижній шар шпалер може бути виготовлений з паперу або флізеліну. Якщо за основу взята папір, клей наноситься прямо на шпалери. Якщо флізелін – клей наноситься на стіну. На це варто звернути увагу в доданому до шпалер описі. Коли вам набридне звикла забарвлення, і ви захочете поміняти шпалери, вам доведеться видалити тільки вініл, а нижня частина у вигляді папери залишиться як основа під інші шпалери. Вінілові шпалери легко демонтуються зі стін.

Вінілові шпалери - види і де застосовуються
Вінілові шпалери - види і де застосовуються

Вінілові шпалери у вигляді каменю

Цікаво будуть виглядати на стіні вінілові шпалери, що нагадують цегла, стіну, камінь. Вони можуть бути навіть в 3D версії і дуже подібні натуральної цегли. Шпалери з таким реалістичними картинами добре миються, тому за ними дуже легко доглядати. Також вони стійкі до впливу сонячних променів, тому довго будуть зберігати свій колір. Якщо ви хочете демонтувати такі шпалери, вам не доведеться їх мочити – їх можна здерти руками. Шпалери такої товщини добре замаскують нерівності стіни. 3D шпалери, що імітують цегельну стіну, будуть добре виглядати в сучасних інтер'єрах не тільки у вітальні, але також в спальні або передпокою. Вашим вибором надані різні конструкції і кольору. У разі вибору таких шпалер клеєм необхідно змащувати і стіну, і самі шпалери. Ціни на такий матеріал декорації приміщення складають від декількох одиниць до декількох десятків доларів.

Вінілові шпалери на основі флізеліну

Вінілові шпалери на основі флізеліну бувають однотонними або з малюнком. На них можуть бути зображені візерунки у вигляді квітів, старих дощок, рослинних або східних мотивів, можуть бути нанесені цілі панорами міст або відомих будівель європейських столиць. Такі шпалери можуть бути в смужку або леопардового забарвлення, а також зображувати геометричні фігури. Вибір дуже великий. Цей вид шпалер слід обирати тоді, коли у вас нерівні стіни.

Шпалери на флізелін не потребують того, щоб їх змащували клеєм – клей наноситься тільки на стіну. Потім на стіну прикладаються шпалери, які потрібно м'яко притиснути до поверхні. Ці шпалери також здатні зменшити зайве простір і захищають приміщення від втрат тепла. Вони миються, тому можна не боятися їх мити. Проте, робити це слід злегка вологою ганчіркою. Буває навіть, що виробник в описі зазначає, що шпалери стійкі до зношування й стирання, але до цього потрібно підходити стримано.

Вінілові шпалери - види і де застосовуються
Вінілові шпалери - види і де застосовуються

Вінілові шпалери на основі папері

Серед шпалер такого типу ви знайдете найбільший вибір моделей і кольорів. Вінілові шпалери на основі папері більш популярні, ніж на основі флізеліну. Їх можна купувати, якщо у вас немає проблем з нерівностями на стінах, де ви хочете їх поклеїти. Якщо в описі товару не вказується, що це шпалери на основі флізеліну, значить, як правило, мова йде про паперовій основі. Вашим вибором пропонуються шпалери різних кольорів і візерунків. Смуги, рослинні мотиви, геометричні фігури або квіти – це найпопулярніші кольори. Перед покупкою необхідно добре виміряти площу, яку ви хочете обклеїти шпалерами, і подивитися, чи не буде вибраний варіант пригнічувати приміщення. Занадто великі візерунки і яскраві кольори не підійдуть для невеликої кімнати. Однак вони можуть стати цікавою основою створення інтер'єру, коли ви поклеите таку забарвлення шпалер тільки на одній стіні, а решта пофарбувати фарбою. Ціни на такі шпалери починаються від декількох десятків рублів за рулон.

Де краще поклеїти вінілові шпалери?

Ці шпалери мають універсальне застосування – з-за їх високої міцності і стійкості до забруднень і стирання, їх можна застосовувати практично в будь-якому інтер'єрі. Добре такі шпалери будуть виглядати у вітальні, передпокої, спальні, а також на кухні або дитячій кімнаті. В останньому випадку, вони підходять з-за своєї міцності та стійкості до стирання. У разі вибору таких шпалер для спальні вашого малюка, рекомендується застосовувати пастельні кольори, а також забарвлення з барвистими візерунками. Тут ви знайдете мотиви з казок, природи, тварин, таких, як бджілки, ведмедики, кішечки або собачки.

Вінілові шпалери - види і де застосовуються
Вінілові шпалери - види і де застосовуються

На кухні варто зробити ставку на квіткові мотиви, особливо на ті шпалери, на яких зображені великі квіти. Існують також шпалери з кавовими зернами або фруктами. Вони допоможуть оживити простір на кухні. На кухню також підійдуть смужки і рослинні мотиви. Цікавим рішенням для вітальні можуть стати шпалери, на яких зображені бамбукові рослини, східні мотиви або химерні форми. У ванну пішли б невеликі квіткові мотиви або малюнок у вигляді цегли.