Кухня

Ремонт під ключ життя без турбот

Ремонт під ключ життя без турбот Сьогодні все частіше замовники віддають перевагу будівельним фірмам і компаніям, які виконують комплексний ремонт квартири.
Переваги комплексного ремонту

До такого вирішення питання приходять ті, хто чітко розуміє, що краще один раз пережити ремонт, ніж переживати його кожен рік. Комплексний перед щорічним ремонтом (по одній кімнаті) має цілий ряд переваг, наприклад:
- зробити підлогу у всій квартирі в одному рівні;
- втілити дизайнерський проект;
- одночасно змінити всю сантехніку в кухні, ванній кімнаті та туалеті;
- переживши один раз ремонт, забути про нього на багато років.
Часто буває так, що до кінця ремонту останнього квартирного об'єкта, пора ремонтувати перший. І цей кругообіг не має кінця.
Компанія NewStroy newstroy.com.иапредлагает своїм клієнтам ремонтні роботи в старих квартирах, будинках і новобудовах від початку і до кінця. Сьогодні прийнято говорити: «Ремонт квартири під ключ».

Що відноситься до комплексного ремонту
Надавши квартиру підрядника, замовник може бути впевнений, що у зазначений термін будуть виконані всі роботи. В договорі обумовлюються всі деталі і роботи, наприклад:
- демонтаж обладнання, сантехніки, підлогових покриттів і так далі;
- послуги дизайнера в складанні проекту інтер'єру;
- перепланування;
- установка вікон і дверей;
- пристрій підлог і стель;
- оформлення стін;
- установка нового сантехнічного та іншого обладнання та інші роботи.
Весь комплекс робіт, які виконуються бригадою, дозволяє закінчити ремонт в короткі терміни з високою якістю. Бездоганна якість забезпечується високим професіоналізмом і злагодженою роботою всіх професіоналів будівельних професій.

Комплекс робіт під ключ в новобудовах
Сучасне будівництво житла часто передбачає здачу квартир - напівфабрикатів. Забудовник виконує тільки капітальні роботи, а встановлення санітарно - технічного обладнання, міжкімнатних дверей та оздоблювальні роботи, у тому числі монтаж міжкімнатних перегородок, надає мешканцям. В цих умовах NewStroy надасть послуги по доведенню квартири до бездоганного житлового стану.

Сайт компанії NewStroy newstroy.com.ua познайомить кожного охочого з переліком наданих послуг. Заповнивши тут заявку, кожен може бути впевнений, що його помітять. Всі побажання клієнта – закон для підрядника.
Кваліфіковані консультації за цінами, видам робіт і видів будівельних матеріалів дозволять зробити правильний вибір. Об'єкт, готовий до заселення та комфортному проживанню стане приємною подією в житті родини.