Кухня

Керамограніт основні можливості та обмеження

Керамограніт основні можливості та обмеження Також як і в світі сучасної моди, в області оздоблювальних матеріалів той же присутні свої певні тенденції, всілякі відкриття і неймовірно популярні стилі.

Так, вже практично три десятиліття тому на ринку вперше з'явився керамограніт, який, згодом, у сфері будівництва став справжнім відкриттям.


Чим інтер'єрний керамічний граніт відрізняється від традиційної кераміки

В ході виробництва таких керамогранітних плит зазвичай застосовуються практично аналогічні компоненти, як і в ситуації з звичайної керамікою, відрізняється, в даному випадку, тільки методика їх виготовлення. Так, наприклад, керамоганит в ході виробництва в обов'язковому порядку піддається спеціальній опрессовке і процедурі випалу під впливом досить високої температури. По своїй суті, всі ці процеси повністю повторюють те, що відбувається в природі при формуванні істинно натуральних гірських порід. Як раз саме з-за цього, за своїми характеристиками подібний матеріал і виходить в набагато більшою мірою схожим на істинно природний граніт, ніж на виготовлену штучним способом кераміку.

Основні плюси керамограніта

Керамограніт основні можливості та обмеження
Самим головним достоїнством такого матеріалу, звичайно ж, є його надзвичайно високі міцнісні показники. Завдяки саме цій особливості, виконана з керамогранита плитка, перш за все, використовується для облаштування підлогових покриттів. Оскільки рівень зносостійкості у даного матеріалу досить великий, то стиратися він, природно, в такій ситуації буде досить повільно.
Крім того, керамограніт також ще відрізняється і неймовірно високою вологостійкістю і абсолютної нейтральністю до різного роду хімічних впливів. Виконане з такого матеріалу покриття можна без всяких побоювань мити з використанням різної побутової хімії, а значить, воно може стати ідеальним рішенням для таких приміщень як кухні або ванні.

Деякі обмеження в застосуванні керамограніта

Керамограніт основні можливості та обмеження
Як вже зазначалося вище, керамогранітні плити відрізняються своєю здатністю витримувати максимально високі навантаження. Правда, тут, дуже важливо обов'язково пам'ятати про те, що навантаження на стиск подібний матеріал дійсно переносить досить добре, а ось навантаження на вигин запросто можуть привести до появи на ньому тріщин. Саме з-за цього, при транспортуванні керамограніта слід бути неймовірно акуратним. Крім того, самі роботи з укладання даного матеріалу повинні обов'язково здійснюватися тільки виключно на ідеально рівні поверхні, що особливо актуально при облаштуванні підлогових покриттів.