Кухня

Все про ламінат

Все про ламінат Ламінат - це абсолютно незвичайне , дерев'яне покриття, яке виготовляється за допомогою новітніх технологій. До складу ламінованого покриття входить перероблене дерево у вигляді деревно -волокнистої покриття.

На ДВП під високим тиском приклеюють з обох сторін шаруватий матеріал. Верхній шар покривається паперовим малюнком після чого ламінують , а нижній - герметизацією щоб захистити основний матеріал від вологості.

ПЕРЕВАГИ ЛАМІНАТУ

- Висока зносостійкість.
- Ударостійкість.
- Висока пожежостійкість.
- Несприйнятливий до вологості і плям.
- Різноманітність кольору.
- Приваблива ціна.
- Простий спосіб укладання.
- Не вигоряє при впливі сонця.
- Не вимагає особливого догляду.

Необхідно чітко уявляти для себе - де буде використовуватися ламінат. Адже ступінь навантаження на ламинируемое покриття скрізь відрізняється.

Наприклад, в коридорі та кухні буде значно вище ніж в спальні. Також ламінат може різниця за своїм систем замикання планок.

Присутність цих факторів не повинно вас засмучувати, на упаковках і з допомогою кваліфікованих помічників у магазині, ви легко у всьому розберетеся.

ДОГЛЯД І УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ

Ламінат не має особливої складності укладання, для початку потрібно визначитися з підкладкою і купити матеріал. Після покупки бажаного виду ламінату, ви залишаєте його в тому місці чи приміщенні, де він буде укладатися на 2 - 3 дні.

Основа підлоги для укладання ламінату повинна бути рівною і сухою. Укладання варто починати паралельно падаючому світлу і залишати від стіни місце на 10 – 16 мм ( зазор ховається плінтусом). Що ж стосується клею – клей краще купувати фірмовий він допоможе вам позбавитися від багатьох неприємностей.

Догляд за ламінатом дуже простий, достатньо протерти вологою ганчірочкою, підмести або просто пропилососити. При можливості намагатися уникати поліролей і воску.