Підлога

Рекомендації по поклейке гіпсокартону

Рекомендації по поклейке гіпсокартону Одним з найпопулярніших способів вирівнювання стін за подальшу декоративну обробку є застосування гіпсокартонних плит. Монтаж їх може здійснюватися двома способами: на облаштований каркас або обклеювання.

Детальніше: Рекомендації по поклейке гіпсокартону

Монолітні підлоги і їх основні різновиди

Монолітні підлоги і їх основні різновиди Найбільш надійним варіантом при облаштуванні підлоги, звичайно ж, вважається застосування тих видів підлогових покриттів, у яких на поверхні повністю відсутні які-небудь стики і переходи.

Детальніше: Монолітні підлоги і їх основні різновиди

Переваги механізованої стяжки підлоги

Переваги механізованої стяжки підлоги Дуже важливо, щоб у приміщенні був рівну підлогу. Таким чином полегшується процедура монтажу підлогового покриття, не вимагається додаткова шліфування, а це, в свою чергу, дозволяє заощадити сили і час.

Детальніше: Переваги механізованої стяжки підлоги

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку Якщо ви любите щоб ваші ноги завжди знаходилися в теплі, а це дуже важливо, без утеплення підлоги вам не обійтися.

Дерев'яну підлогу завжди дуже холодний, особливо якщо його не покривати паласами або килимами.

Детальніше: Утеплення фундаменту дерев'яного будинку

Правильний підлога в гаражі

Правильний підлога в гаражі Часто при зведенні індивідуального житлового будинку за проектом гараж знаходиться на першому поверсі будинку.

Таке планування будинку дозволяє трохи заощадити при будівництві.

Детальніше: Правильний підлога в гаражі

Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat

Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat Канадські компанії Nelson і Easyheat, що входять у великий концерн EGS Electric Group, понад 40 років випускають нагрівальні кабелі різних типів і завоювали лідируючі позиції на північноамериканському континенті.

Детальніше: Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat

Каркасні конструкції та їх види

Каркасні конструкції та їх види За кордоном вже давно найпопулярнішим способом будівництва стали каркасні будинки. У нашій країні ця технологія з'явилася наприкінці минулого століття.

Детальніше: Каркасні конструкції та їх види

Газові котли деякі тонкощі вибору

Газові котли деякі тонкощі вибору Найкращими газовими котлами, як відомо, сьогодні вважаються ті пристрої, які абсолютно не представляють ніякої небезпеки для людського здоров'я, сприяють істотній економії фінансових коштів, зовсім не видають будь-якого шуму і відрізняються досить високою комфортністю в плані експлуатації.

Детальніше: Газові котли деякі тонкощі вибору

Фасадні сітки

Фасадні сітки Якщо говорити про такому відомому будівельному матеріалі, як фасадна сітка, то хочеться зазначити, що сьогодні її прийнято використовувати для проведення різних робіт.

Детальніше: Фасадні сітки

Будівельна суміш Ceresit CN 69

Будівельна суміш Ceresit CN 69 На даний момент на ринку будівельних матеріалів можна зустріти велику кількість різноманітних продуктів, які відрізняються метою використання, характеристиками і вартістю.

Детальніше: Будівельна суміш Ceresit CN 69