Підлога

Особливості вбудованих в підлогу батарей

Особливості вбудованих в підлогу батарей У деяких ситуаціях систему опалення приміщення намагаються зробити максимально непомітною, опускаючи її нижче рівня підлоги: обігрівання у такому випадку відбувається за принципом конвенції, коли нагріте повітря піднімається в гору, поступаючись місцем прохолодним потоків.

Ця циркуляція може відбуватися як природним шляхом, або з допомогою вентилятора. Застосовуються подібні батареї-невидимки найчастіше в торгових центрах або бізнес-установах.

Внутрипідложні опалювальні системи найчастіше використовують один з двох типів радіаторів:

1. Електричний. По своєму пристрою дуже нагадує підлоговий електричний конвектор, за винятком відсутності в нижній частині корпусу отворів для повітрозабору. У даній моделі поєднуються нагрівальний елемент і обребрений радіатор теплообмінника. Верхня кришка теж відсутня, так як всю систему покриває декоративна конструкція. Установка електричного радіатора в підлогу досить проста: для підвідних комунікацій передбачено наявність компактних каналів. При необхідності проведення візуального контролю, це дуже легко зробити. Утопительные канали мають рекомендаційну глибину 11 см, ширину 19-40 см: в якості матеріалу для корпусу виступає оцинкована і нержавіюча сталь. Що стосується електричної потужності радіаторів, то вона рідко буває більше 3 кВт.

2. Водяний. Користуються більшим попитом, ніж електричні. Функціонують за рахунок підключення до магістрального опалення, запитывающему теплообмінники. Розрізняються водяні радіатори двох типів: безкорпусні і корпусні. Матеріалом для входить до комплектації корпусу найчастіше служить нержавійка або листова сталь. Встановлюючи водяні радіатори без корпусу

Особливості вбудованих в підлогу батарей
доводиться додатково подбає про теплоізоляції для радіаторних каналів, щоб уникнути марного прогрівання стяжки. При цьому теплоізоляційний матеріал повинен добре переносити постійне нагрівання, і володіти низькою теплопровідністю. Здійснюючи монтаж, важливо бути дуже обережним з різьбовими з'єднаннями радіаторних труб, щоб не пошкодити їх: це ж стосується і контурного патрубка. Корпусні радіатори монтуються набагато простіше, в даному випадку все зводиться до приготування каналу певних розмірів. Що стосується матеріалів виготовлення водяних радіаторів, то це може бути сталь, мідь або алюміній. Сталеві радіатори найдешевші, однак не завжди довговічні: купуючи подібне виріб, важливо уважно ознайомитись з допустимими межами внутрішнього тиску. Системи з кольорового металу завжди дорожче, але набагато якісніше і довговічніше сталевих. Крім стійкості до високого тиску в системі, вони відмінно протистоять корозії.