Підлога

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку Якщо ви любите щоб ваші ноги завжди знаходилися в теплі, а це дуже важливо, без утеплення підлоги вам не обійтися.

Дерев'яну підлогу завжди дуже холодний, особливо якщо його не покривати паласами або килимами.

Але як говориться — це лише верхівка айсберга. Якщо ви хочете теплі підлоги у себе вдома, тоді потрібно звернутися до джерела проблем. І, як правило, це фундамент. Якщо взяти, приміром, монолітний фундамент, то у вашому будинку ніколи не будуть теплі підлоги, якщо ви не утепліть його. Даний вид фундамент при негативній температурі швидко замерзає і пропускає холод усередину.

Земля

Перший спосіб, який ми можемо вам запропонувати, це засипати фундамент зсередини землею. Однак даний спосіб застосовується під час будівництва, коли ще не були зведені стіни.

Але тут є і свої мінуси:

#9785; Земля або грунт — це досить слабка теплоізоляція.

#9785; Якщо у вас великий будинок, або фундамент достатньо високий, вам потрібно ні один КамАЗ землі.

#9785; Трудомісткість процесу.

Пінополістирол

Цей спосіб набагато простіше, ефективніше і надійніше.

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку
Утеплення фундаменту дерев'яного будинку

Перше, що вам необхідно зробити, це на бічну поверхню фундаменту намазати або укласти гідроізоляційний шар. Поверх нього можна приклеювати пінополістирол. В результаті ми отримуємо надійну конструкцію і якісне утеплення.

Щоб отримати тепло, необхідно викласти плити пінополістиролу по всьому фундаменту, включаючи цоколь і рівень до першого поверху.

Товщина выкладываемого пінополістиролу буде залежати від безлічі факторів. Серед яких наявність підвалу, висота фундаменту, товщина фундаменту, грунт і умови клімату.

Керамзит

Даний матеріал коштує дуже дешево, і він дуже ефективний для утеплення фундаментів. Щоб утеплити фундамент з допомогою керамзиту, необхідно побудувати опалубку поруч з фундаментом. Достатня відстань для спорудження опалубки — 30-40 сантиметрів.

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку
Утеплення фундаменту дерев'яного будинку

Після виконаної роботи, можна засипати керамзит в утворилося простір.

Після якісно зробленого утеплення фундаменту дерев'яного статі, ви можете бути впевнені за своє здоров'я і насолоджуватися теплом!