Підлога

Переваги механізованої стяжки підлоги

Переваги механізованої стяжки підлоги Дуже важливо, щоб у приміщенні був рівну підлогу. Таким чином полегшується процедура монтажу підлогового покриття, не вимагається додаткова шліфування, а це, в свою чергу, дозволяє заощадити сили і час.

Проте, добитися бажаного результату не завжди можна з застосуванням традиційних технологій. У цьому випадку найбільш оптимальний варіант – зробити механізовану стяжку підлоги. Цей спосіб відноситься до напівсухим і дає кращий результат, причому для робіт залучається меншу кількість робочих і техніки. Якщо вам потрібно стяжка підлоги, заходьте на сайт «Підлога за день» за додатковою інформацією.

Переваги механізованої стяжки підлоги

У будівельній галузі вже багато знають про напівсухий стяжки підлоги. Даний метод дозволяє поліпшити стан фінішної поверхні, причому для робіт залучається менше матеріалу і часу.

В яких випадках актуальна суха стяжка підлоги

Механізований спосіб стяжки потрібно тоді, коли ви плануєте з фінального покриття зробити фінішне (в гаражі, на складі і так далі). Інший випадок – використання покриття для подальшої декоративної обробки. Варто зауважити, що стяжку роблять не тільки для того, щоб вирівняти поверхню, але і з тією метою, щоб зробити підлогу більш міцним.

На даний момент є такі підлогові матеріали, які особливо вимогливі до рівня рівності підлоги, це паркет і ламінат. Тут і приходить на допомогу механізована стяжка підлоги, яка не вимагає особливих затрат сил і часу.

Машинний спосіб стяжки незамінний і в тих випадках, коли потрібно надати підлозі жорсткості або надати йому додатковий звукоізолюючий шар. У деяких випадках ця процедура актуальна при прокладці підпільних комунікацій, електропроводки і труб. В особливості, якщо мова йде про установці такої системи як «тепла підлога».

Для того, щоб зробити напівсуху механізовану стяжку, використовуються цементно-піщані компоненти з різними добавками, серед яких може зустрічатися фіброволокно або гранотсевы.

Позитивні якості методу:

• цей спосіб стяжки дозволяє зробити поверхню підлоги ідеально рівною. Навіть найбільш примхливі покриття можна буде легко укласти на підлогу. Додаткове вирівнювання не потрібно, адже для проведення фінальних робіт застосовуються спеціальні затирочні машини;

• швидка процедура зміцнення. Щоб приготувати розчин необхідно використовувати трохи води, що скорочує час твердіння. Після того, як підлога буде залитий даним методом, через добу він зможе витримувати людський вагу, а по закінченні 94 години можна приступати до будівельних робіт;

• завдяки тому, що в якості добавок застосовується фіброволокно, воно дозволяє зробити бетон більш якісним. Даний засіб актуально для того, щоб зменшити ймовірність утворення тріщин на стяжці і знизити її кінцеву масу (ідеальний варіант для будівель, що мають кволий фундамент);

• доступність – для механізованого стяжки потрібно використання піску, цементу і фіброволокна, а ці матеріали відрізняються своєю невеликою вартістю;

• будівельна суміш виготовляється безпосередньо на місці проведення робіт.