Підлога

Гідроізоляція підлоги в кімнаті

Гідроізоляція підлоги в кімнаті В даний час гідроізоляція підлоги в кімнаті проводиться для захисту будівельних споруд від попадання до них стічних та ґрунтових вод. Ще гідроізоляцію наносять від корозії.

Деякі думають, що кахельна плитка добре тримає воду, але це не так. Вода просочується через шви. Якщо часто плитка буде намокати, відбудеться руйнування розчину, і плитку потрібно буде ремонтувати. Якщо в кімнаті буде сирість, то заводиться цвіль, мікроби та інші комахи.

Роботи з гідроізоляції підлоги в кімнаті можна розбити на кілька етапів:

#10004; ізолюються гіпсові підстави;

#10004; ізоляція місць, в які може потрапити волога або вода;

#10004; ізоляція балконів і плоских дахів.

Рекомендований матеріал для гідроізоляції підлоги в кімнаті вважається рідка гума мастичного типу. Після її нанесення ви будете повністю спокійні за свою стать і вона прослужить вам великий термін. У тих приміщеннях, де на підлогу потрапляє вода або є ризик потрапляння потрібно гідроізолювати підлогу. Рідка гума нешкідлива і не має ніякого запаху. Робиться рідка гума за сучасними європейськими технологіями.

Гідроізоляція підлоги в кімнаті
Гідроізоляція підлоги в кімнаті

Однокомпонентна рідка гума - це найкращий матеріал для гідроізоляції підлоги у ванній та інших кімнатах. Якщо ви перший раз герметизируете підлогу і робите це самі, то вам краще всього підійде суміш рідка гума. Помилитися з нею буде неможливо. Вона рівно і гладко лягає на поверхню. Рідка гума дуже стійка, її навіть застосовують для герметизації басейнів. Так що навіть при довгому заливанні гума не почне протікати, і ви будете спокійні, якщо вас заллє.

Тепер приступаємо до гідроізоляції підлоги в кімнаті. Готуємо робочу поверхню. Прибираємо все сміття і пил. Щоб рідка гума добре лягла, і не було ніяких пошкоджень, грунтуємо підлогу спеціальної бітумно-полімерної грунтовкою. Стандартний розмір банки такої мастики становить приблизно 9 кілограм. В цю мастику додаємо ще приблизно кілограм будь-яких активаторів і перемішуємо протягом 3-х хвилин. Цю суміш потрібно витратити протягом 2 годин. Після приготування підлоги ,наносимо рідку гуму, і рівняємо шпателем.

Якщо у вас велика кімната, в якій потрібно зробити гідроізоляцію підлоги, то рідку гуму краще всього наносити спеціальним обладнанням.

Після гідроізоляції підлоги в кімнаті на неї можна укладати кахельну або іншу будь-яку плитку або який-небудь потрібний вам матеріал.