Підлога

Кілька порад з підбору підкладки під ламінат

Кілька порад з підбору підкладки під ламінат Роблячи вибір найбільш підходящої підкладки під ламінат, дуже важливо в обов'язковому порядку звертати максимально серйозну увагу на такі її досить важливі властивості, як стійкість до вологи і теплопровідність, які, в подібній ситуації, зазвичай підбираються залежно від безпосереднього типу самого типу приміщення.

Крім того, в ході даного процесу необхідно також пам'ятати і про її надійності і довговічності і, звичайно ж, по можливості вибирати в цьому плані найбільш відповідний ламінату матеріал.

Для чого потрібна підкладка

Прокладена під ламінатом підкладка виконує декілька дуже важливих функцій – вона сприяє вирівнюванню поверхні чорнової підлоги, а також забезпечує додаткову термозахист і звукоізоляцію. Для того, щоб ламінат як можна довше міг зберігати свої основні функції, підкладку з ним, природно, бажано використовувати тільки максимально вологостійку. При цьому, звичайно ж, дуже важливо, щоб цей матеріал був ще і абсолютно безпечним і повністю екологічним.

Найбільш підходяща товщина підкладки

Що стосується безпосередньої товщини підкладки, то даний параметр зазвичай підбирається виходячи з товщини самого ламінату. Адже якщо застосовується при облаштуванні підлоги ламінат виявиться набагато товщі підкладкового матеріалу, то, природно, саме на нього, як і будуть припадати всі основні навантаження, а це, відповідно, вельми негативно позначиться на експлуатаційних характеристиках даного матеріалу. Саме тому, щоб запобігти можливість пошкодження подібного покриття, дуже важливо, щоб обрана підкладка максимально точно відповідала по своїй товщині застосовуваному ламінату.

Найпоширеніші різновиди підкладок

Кілька порад з підбору підкладки під ламінат
На даний момент, найбільш поважною популярністю користуються підкладкові матеріали, виконані з спеціального поліетилену та полістиролу, які дуже вигідно поєднують в собі такі досить важливі властивості, як чудову вологостійкість і чудову звуко - і теплоізоляцію. Крім того, подібні матеріали ще й абсолютно не боятися ніяких шкідників і грибкових уражень, а також відрізняються неймовірною простотою у використанні і відносно скромною вартістю.

Найбільш кращим підкладковим матеріалом сьогодні, без всяких сумнівів, вважається пробкова підкладка, яка володіє всіма перевагами свого поліетиленового аналога і, в доповненні до цього, ще і ідеально зберігає свою форму і відрізняється своєю повною екологічністю. До єдиного мінусу такої підкладки можна хіба що тільки віднести її досить-таки солідну вартість, яка часто навіть перевищує ціну самого ламінату.