Підлога

Види унітазів по сливу який вибрати унітаз

Види унітазів по сливу який вибрати унітаз Перш ніж вибирати такий вид сантехніки як унітаз, необхідно дізнатися, де в приміщенні знаходиться злив, ведучий до труби каналізації. Іншими словами, важливо визначитися з тим, який тип випуску унітазу.

Нижче ознайомимося з основними видами унітазних стоків.

Сантехнік, в процесі монтажу сантехнічного вироби, відштовхується від того, як облаштована система водяного відводу води від унітазу в каналізацію.

Види унітазів по сливу який вибрати унітаз

В залежності від виду стоку унітази можуть бути наступних типів:

• горизонтальний злив (прямий сток). Такі типи сантехніки нерідко називають універсальними, так як, завдяки спеціальним перехідників, випуск може бути відведений як у вертикальному положенні, так і в стіну. Труба випускного типу таких унітазів розташована ззаду сантехнічного приладу і розміщується паралельно підлозі. Сучасні будинки найчастіше передбачають наявність унітазів, оснащених горизонтальним зливом. Для того, щоб все функціонувало правильним чином, необхідно провести монтаж унітазу правильним чином, для чого рекомендується виклик сантехніка, однак, при бажанні можна bath-rmnt.com;

• стік кутового типу (косою). В таких приладах система стоку води спрямована в каналізацію під кутом 30 або 45 градусів. Унітази такого типу можна зустріти як на вітчизняних, так і зарубіжних ринках сантехнічних приладів;

• злив вертикального типу. Такі унітази оснащені зливом в підлогу, де положення – вертикальне. Для монтажу цього сантехнічного приладу необхідно застосування спеціального розлучення каналізаційних труб.

Унітази, слив яких проводиться в підлогу, обов'язково повинні мати похилу площину, завдяки якій вода оптимально змивається в горловину сантехнічного приладу. Варто відзначити, що зливний отвір безпосередньо не примикає до горловини, завдяки чому приміщення не проникають гази, що наявні у каналізаційних системах.

Сантехніка, оснащена зливом вертикального положення, зустрічається в основному в багатоповерхових будинках старого зразка, де каналізаційна система розташовується в підлозі. На даний момент такі унітази практично не зустрічаються у продажу.

Вибираючи унітаз, відштовхуйтеся від того, як розміщується водна горловина каналізаційного трубопроводу. Від цього буде залежати вибір місця розташування стоку. У разі, якщо горловина розташована вище рівня підлоги, то краще всього звернути увагу на сантехніку з прямим зливом. У разі, якщо горловина нижче підлоги, то ідеально підходить виріб, оснащений вертикальним зливом.

Якщо ж ви хочете облаштувати унітаз таким чином, щоб він максимально близько примикав до стіни, то зверніть увагу на кутовий злив.

Відмінність унітазних змивів

Вибираючи сантехніку, крім типу зливу, необхідно приділити увагу і увазі змиву води, які бувають наступними: каскадні, душові, педальні, бічні та інші.

Деякий час тому широко були поширені унітази, мають мотузковий або важільний змив. Зараз практично скрізь зустрічаються сантехнічні прилади, оснащені двома режимами зливу (дві кнопки). Завдяки їм можна спустошувати бачок повністю або наполовину.

Нерідко використовується осучаснена система «Аквастоп», завдяки якій можна регулювати подачу води, за важільного типу. Натискаєте один раз – вода пішла, другий – зупинилася.