Підлога

Укладання ламінату на основу з фанери

Укладання ламінату на основу з фанери Фанера є відмінним матеріалом для основи під укладання ламінату і будь-яких інших видів підлогових покриттів. Фанера приклеюється і прибивається до бетонній підлозі монтажем 8*60.

Відстані між кріпленням швидкого монтажу повинна складати не менше 40 сантиметрів. Так само дотримуються зазори між листами фанери і біля стін. Потім фанера шліфується, щоб позбавитися від зайвих нерівностей і перепадів на стиках і готується під укладання ламінату.

Перед укладанням на фанеру стелиться спеціально призначена підкладка і склеюють між собою прозорим скотчем. Не допустимо стелити підкладку внапуск, оскільки це створить додаткові нерівності.

Ламінат досить легко монтується і завдяки своїм замкам фіксується у потрібному положенні. Сдвіжка між панелями не повинна становити менше ніж на третину. Технологічні зазори біля стін так само варто дотримуватися. Не допускається, що б панелі щільно підходили до стіни. Спочатку збирається ряд панелей і замикається торцевими замками і тільки після цього весь ряд закріплюється на поздовжній замок і так ряд за рядом укладається поверхню підлоги. Для добивання панелей краще всього використовувати паркетний добійник.

Укладання ламінату на основу з фанери
Укладання ламінату на основу з фанери

Інструменти для укладки: електролобзик, монтажний ніж, молоток, добійник паркетний, олівець, лінійка, металевий куточок.

Навіть якщо ви ніколи не укладали ламінат, то вам легко вдасться зробити це власними руками головне підійти до роботи творчо і з великою акуратністю. Декорувати підлога з ламінату можна як дерев'яними, так і пластиковими плінтусами.