Підлога

Микроцемент - нове слово в обробці

Микроцемент - нове слово в обробці Цей новий, незвіданий ще російським споживачем матеріал уже давно зайняв міцні позиції в дизайнерських вишукуваннях заходу. Володіє здатністю надавати покритим міцність конструкцій, що перевершує ту, що дають звичні розчини, а також є досить економічним матеріалом в порівнянні з тим же цементом, микроцемент представляється вельми вигідним варіантом для проведення різних будівельних і оздоблювальних робіт.

Структура микроцемента являє собою найдрібніші частинки власне звичайного цементу, змішаного з різноманітними полімерами. Частинки микроцемента у декілька разів менше аналогічних частинок звичного цементу, і саме в цьому полягає здатність до зміцнення покриття та зв'язуючих матеріалів.

Якщо раніше цей рідкісний матеріал використовувався в основному для додання естетики у ванних кімнатах, кухнях і інших місцях підвищеної вологості (а вологи микроцемент не боїться зовсім), то зараз вже стає явною тенденція прикрашати обробкою їх нього кабінети, офіси, вітальні та інші приміщення такого типу. Універсальність матеріалу дозволяє використовувати його практично на будь-якій поверхні, починаючи від класичних стін і закінчуючи облицюванням меблів, що виглядає досить екзотично. Крім того, у продажу доступні різні колірні варіанти матеріалу.

Існують варіанти виготовлення микроцемента у суміші з воском особливого властивості. При використанні цього варіанта оздоблення микроцементом стає невразливою для різного роду забруднень, а також надає додаткову стійкість матеріалу в цілому. Останнє дозволяє використовувати микроцемент, наприклад, в обробці підлоги.

Микроцемент - нове слово в обробці
Микроцемент - нове слово в обробці

Варто відзначити, що, незважаючи на заявлену виробником легкість при використанні матеріалу, звичайна людина, вирішив власноручно перетворити свої апартаменти вперше за допомогою микроцемента, ризикує допустити багато помилок. Як і всякий декоративний матеріал, микроцемент вимагає деяких навичок в роботі з ним, тому фірми, які займаються розповсюдженням цього матеріалу, зазвичай пропонують послуги власних майстрів, що не буде зайвим для новачка.

Ще однією важливою властивістю матеріалу можна назвати вогнетривкість, крім того, микроцемент сприяє консервації тепла в приміщенні.

Таким чином, новий матеріал здатний колосально змінити звичні гами оточуючих предметів антуражу і є свіжим словом в динамічному світі дизайнерського мистецтва.