Підлога

Як встановити біде

Як встановити біде На сучасному ринку існує досить широкий асортимент сантехніки, орієнтованої на смаки навіть найвибагливіших покупців. Зокрема, це стосується різновидів унітазів і біде – спеціальної конструкції, яка відрізняється від унітазу наявністю замість зливного бачка крана з гарячою і холодною водою.

У даній статті ми торкнемося безпосередньо етапи встановлення біде і попутно переконаємося, що цей процес не настільки складний, як може здатися на перший погляд.

Вид біді

Для початку потрібно визначитися, який з видів біде вам підійде – підлоговий або підвісний, і потрібен змішувач. Тут необхідна консультація фахівця.

Підвісне

Підвісне біде рекомендується для приміщень з невеликою площею. Для його монтажу необхідно придбати інсталяцію см.ѕапок.ги, з допомогою якої вся конструкція біде кріпиться до стіни. Фактично це sanok.ru, але без зливного бачка і кнопки зливу. Але при покупці треба обов'язково повідомити продавцю що потрібна інсталяція для біде.

На практиці для приміщень з невеликою площею купують біде поєднане з унітазом, тобто купують інсталяцію для унітазу.

Підлоговий

Класичний варіант біде і найпоширеніший – напольный, який встановлюють в безпосередній близькості від унітазу. При цьому важливо дотримуватися певну дистанцію для максимальної зручності.

Також потрібно згадати про двох різновидах подачі води в біде. Перша – встановлюється кран, подібний до того, що є в раковинах. А друга – так званий «висхідний потік», тобто вода подається у вигляді фонтану. Дана конструкція трохи складніше класичної (з кранами), так як має більше складових частин.

Як встановити біде
Як встановити біде

Як встановити біде?

Уважно ознайомившись з інструкцією, перевіряємо наявність всіх потрібних компонентів. Необхідно врахувати, що сифон і змішувач не завжди йдуть в комплекті, тому потрібно заздалегідь про це подбати.

Встановлюємо змішувач і сифон. Популярний варіант – змішувач для подачі холодної і гарячої води з двома вентилями. За допомогою тонких підводок приєднуємо його до джерела водопостачання. Важливо пам'ятати, що потрібно діяти акуратно в місцях з'єднання деталей, намагатися не перебирати їх, інакше можна пошкодити герметичність, і можуть виникнути проблеми.

При закручуванні гайок обов'язково використання гумових прокладок. А для більшої міцності з'єднань застосовується спеціальний герметик.

Як було сказано вище, змішувач не завжди буває необхідний. Просто порадьтеся з фахівцем, щоб бути абсолютно в цьому впевненим.

Далі монтується сифон. Один кінець кріпиться до зливної решітці, інший – у вигляді гофрованої труби виводиться назовні. Тут також дотримуємося обережність при закріпленні деталей.

Як тільки біде повністю змонтований, проводиться його безпосередня установка на підлозі. Спочатку робимо розмітку і перевіряємо, щоб вистачило довжини підводок. Позначивши місця кріплень, робимо отвори перфоратором або ударним дрилем. Використовуючи болти і дюбеля, кріпимо біде до підлоги. Обов'язково потрібно застосувати гумові прокладки.

Тепер вся конструкція приєднується до системи каналізації. І, ясна річ, необхідно перевірити, наскільки якісно і злагоджено все працює.

Тепер Ви знаєте як встановити біде, адже це не така складна задача, як може здатися на перший погляд.