Підлога

Підлоги в гаражі

Підлоги в гаражі Підлоги в гаражі відчувають постійну серйозну навантаження. В першу чергу - це вага машини, по-друге, вплив агресивних хімічних матеріалів і, в третіх, часте механічний вплив.

retown.kiev.ua відмінно підійде як для житлових приміщень, так і для офісних. Матеріал для підлоги повинен бути практичним, економічним і одночасно довговічним. Серед найбільш доступних матеріалів виступає дошка. Її настил при стандартних розмірах гаража доступний кожному власнику як матеріально, так і фізично. Дошка здатна витримувати вагу авто і всіх запчастин, що нерідко зберігаються у гаражах завдяки своїй гнучкості. Контакт з різними маслами не завдає шкоди, а допомагає захистити підлогу від зараження грибком або цвіллю. Але неминучий процес гниття незабаром зажадає чергової заміни підлоги.

Підлоги в гаражі
Більш трудомісткий і витратний спосіб отримати у гаражі надійні підлоги - зробити бетонну стяжку. Залежно від навантажень, які доведеться випробовувати поверхні, грунту і бажання господаря товщина стяжки може бути від 7 см до 25 див. В результаті підлога виходить рівним, здатним витримувати будь-який механічний вплив і повністю стійким до займання. Бетонні підлоги досить холодні, що слід враховувати при монтажі в погано опалюваних гаражах.

Заливка бетону справа досить трудомісткою. Пісок, цемент мають значну вагу і навіть з бетономішалкою робота залишається досить важкою. Для тих хто не може привезти готовий бетон або виготовити його самостійно в силу яких би то не було причин народні умільці винайшли абсолютно геніальний спосіб заливки підлоги в гаражі.

За допомогою нехитрих пристосувань вони пропонують виготовити в домашніх умовах піногенератор, схема якого дана на багатьох сайтах і форумах. Потім купується цемент, піноутворювач і пісок. Після зовсім невеликих зусиль, прикладених у відповідності з інструкцією, вдається отримати пінобетон. Укладання отриманої маси в якості статевої стяжки відбувається швидше і займає менше сил завдяки її невеликий щільності. Після застигання пінобетон перетворюється в рівний, міцний підлогу, стійкий до гниття, механічного впливу і навіть значною мірою до холоду.

Монтаж підлоги в гаражі - необхідність, в якій власник авто висловлює свою щиру любов до машини. Знати, що під улюбленої тачкою надійна опора, важливо кожному господарю. Вибір матеріалу, як і способу його монтажу, повністю залежить від господаря, але в будь-якому випадку вони повинні стати предметом його гордості.