Підлога

Застосування бетонних кілець для будівництва колодязів різного призначення

Застосування бетонних кілець для будівництва колодязів різного призначення Кільця, виготовлені з бетону, широко застосовуються в каналізаційній і водопостачальної інфраструктури, при візуальному огляді дренажних і комунікаційних систем, як оглядових колодязів для теплових мереж і так далі.

Такі вироби відрізняються тим, що їх можна швидко і зручно встановлювати, мають доступну вартість і якісні експлуатаційні властивості, завдяки чому вони популярні і залишаються затребуваними, незважаючи на наявність альтернативних варіантів для облаштування колодязя. Асортимент бетонних кілець доступний тут jbi-kolca.ru.

Застосування бетонних кілець для будівництва колодязів різного призначення

Як виробляють бетонні кільця

Щоб виготовляти такі вироби використовуються наступні марки бетону: М200-500. Конструкція виходить довговічної і міцної у тому випадку, якщо оптимально співвіднести основні компоненти, серед яких цемент, щебінь і пісок. Варто зауважити, що при виготовленні таких кілець додатково може використовуватися арматура і потрібна вона для того, щоб поліпшити експлуатаційні характеристики.

У процесі виробництва необхідно чітко слідувати процесу, завдяки чому виріб виходить цілісним і надійним. Підготовлений розчин закладають у форму з арматурою і піддають вібрацій. Така процедура необхідна для того, щоб видалити зайву вологу з розчину, що в кінцевому рахунку дозволяє виробляти міцні кільця з бетону. Високоякісним виходить той виріб, який виготовляється з дотриманням усіх виробничих нюансів, коли кожен етап був проведений у грамотній послідовності і тривалості. Саме з цієї причини не розміри і не авторитет компанії-виробника грають вирішальну роль в надійності виробів.

Навіть невеликі підприємства можуть займатися виготовленням кілець з бетону, так як потрібна мінімальна кількість обладнання, та й сама технологія досить проста. На даний момент доступні наступні типорозміри подібних кілець: КС10 – 20, де цифра є діаметром кільця. Якщо потрібно і є можливість, можна виготовити і виріб діаметром 1 метр. Що стосується висоти, то даний показник стандартний – 0.9 метрів. Стінки, точніше їх товщина може варіюватися від 5 до 10 див.

Поряд зі звичайними кільцями випускаються також вироби з замком, який має вигляд кругового паза по колу кільця. Його мета – забезпечення додаткової стійкості та надійності конструкції колодязя. До того ж, замок покращує показник герметичності.

Переваги використання бетонних кілець

Насправді вибір невеликий, коли потрібно спорудити колодязь, будь він оглядового або каналізаційний. У цьому випадку застосовується кладка з бетону, металева ємність або вищезазначені кільця. Звичайно, кожен варіант відрізняється своїми позитивними якостями, але бетонні кільця вважаються найбільш оптимальними. Бетон, його експлуатаційні характеристики відомі багатьом. Такі кільця є якісною продукцією, яка монтується на професійному рівні, що дозволяє з легкістю отримати доступ до криниці. Крім цього, можна вибрати кільця, оснащені днищем, завдяки яким колодязь отримує рівна і тверда підлога, без використання допоміжних виробів.

Вагома перевага кілець з бетону – їх «аксесуари», серед яких кришка, днище, добірні кільця, які можуть відрізнятися діаметром і висотою. Завдяки цим додатковим елементам збірку колодязя можна порівняти з конструктором.