Підлога

Як утеплити фундамент будинку

Як утеплити фундамент будинку В сучасних будівельних технологіях розумно поєднуються застосування різних будівельних матеріалів з ефективною теплоізоляцією. Використання теплоізолюючих технологій допомагає значно знизити матеріальні витрати на опалення будинку в зимовий період.

Коли береться m16.bz, то враховується і якість фундаменту, і комунікації, і стан косметичного ремонту. Так як ресторан буде працювати як влітку, так і взимку, то важливо забезпечувати в ньому тепло в холодну пору року.

Як утеплити фундамент будинку
Часто при будівництві утеплюють стіни і перекриття, але чомусь забувають про фундамент. Середня глибина промерзання грунту по Росії становить 1,5 метра в глибину, тому фундамент потребує двосторонньої теплоізоляції. Ширина утеплення повинна становити приблизно 1 метр по всьому периметру. Неутеплений фундамент буде промерзати взимку, і призводити до охолодження приміщень будинку.

Щоб зробити грамотну теплоізоляцію фундаменту, необхідно слідувати порадам будівельників. Якщо ви вибрали мелкозаглубленний тип фундаменту, то його опалубку можна утеплити. Для цього простір опалубки потрібно прокласти листами пінополістиролу ще до заливки бетоном. У продажу є готові тришарові листи теплою опалубки, які можна використовувати замість звичайної конструкції.

На першому поверсі будинку потрібно зробити ізоляцію підлоги. У цьому випадку замість верхнього шару засипки фундаменту застосовують теплоізолюючий матеріал, який надалі покривають стяжкою. Іншим способом утеплення фундаменту буде ізоляція вимощення. Отмостка утеплюється для того, щоб поверхні, близькі до будинку були захищені від холоду.

Таким чином, низькі температури до фундаменту просто не доходять. При утепленні вимощення пінополістиролом, його необхідно покрити захисним шаром, адже він піддається руйнуванню від дії ультрафіолету.