Підлога

Газові котли деякі тонкощі вибору

Газові котли деякі тонкощі вибору Найкращими газовими котлами, як відомо, сьогодні вважаються ті пристрої, які абсолютно не представляють ніякої небезпеки для людського здоров'я, сприяють істотній економії фінансових коштів, зовсім не видають будь-якого шуму і відрізняються досить високою комфортністю в плані експлуатації.


Пристрої настінного типу

Найголовніша особливість даного виду газових котлів, перш за все, звичайно ж, полягає в їх особливій компактності, неймовірної легкості монтажу та в досить ефектному зовнішньому вигляді. Відпрацьовані гази, що такого типу котлах зазвичай видаляються кількома різними способами – природним шляхом і примусово, через спеціально змонтований коаксіальний димохід. Що стосується переваг у такого виду пристроїв, то тут окремо слід відзначити їх цілком демократичну вартість, а також практично повну безпеку даного обладнання, адже абсолютно всі продукти горіння в них практично миттєво видаляються за допомогою спеціального вентиляційного пристрою.

Підлогові моделі

Газові котли деякі тонкощі вибору
Даного виду обладнання, як правило, відрізняється своєю особливою масивністю і вельми значною масою, з-за чого стінові поверхні їх просто не витримують. Саме тому, що такого типу котли прийнято встановлювати на власний окремий фундамент.

Подібні пристрої зазвичай поділяються на два види, атмосферні та обладнані спеціальними надувними пальниками. Моделі першого типу сьогодні вважаються бюджетним варіантом, і відрізняються неймовірною простотою у використанні і достатньо високим рівнем безшумності. Пристрої ж другого типу володіють більш високим ККД, однак, при цьому, коштують у рази дорожче.

Деякі тонкощі вибору

Перш за все, при підборі такого газового обладнання, звичайно ж, слід обов'язково враховувати безпосередні габарити самого будинку. При цьому, природно, дуже важливо грамотно проводити розрахунок оптимальної потужності пристрою, з обов'язковим урахуванням всього будинкового простору і можливих втрат теплової енергії.
Крім цього, при виборі газових котлів також слід обов'язково пам'ятати і про те, що найкращим варіантом тут, звичайно ж, вважаються пристрої з регульованою потужністю. Даний фактор, у подібній ситуації, є надзвичайно важливим, оскільки в цьому випадку у господаря з'являється можливість здійснювати плавну і досить точну настройку потужності у котла, в суворій відповідності з власними потребами.