Підлога

Будівельна суміш Ceresit CN 69

Будівельна суміш Ceresit CN 69 На даний момент на ринку будівельних матеріалів можна зустріти велику кількість різноманітних продуктів, які відрізняються метою використання, характеристиками і вартістю.

Ceresit CN 69 є якісною будівельною сумішшю, яку використовують для того, щоб вирівнювати стяжки підлоги та інших покриттів з бетону.

Будівельна суміш Ceresit CN 69

Для чого використовується і якими перевагами володіє

Дана марка Церазита є самовирівнювальним матеріалом. Якщо його нанести на підлогове покриття, то поверхня не лише вирівняється, але і отримає певні експлуатаційні характеристики, завдяки яким буде здатне витримувати фізичні навантаження, дасть можливість встановити на підлогу різноманітні покриття.

За допомогою цієї суміші обробляються горизонтальні поверхні, причому приміщення може бути, як житлових, так і побутовим, торговою площею, адміністративною будівлею і так далі. У свою чергу, суміш висуває певні експлуатаційні умови: навантаження повинні бути помірними і важливо, щоб не було постійного впливу вологи.

Розглядаючи переваги суміші варто виділити наступні:

• твердне за короткий час;
• прекрасно витримує помірні навантаження і не утворює тріщин на поверхні;
суміш відрізняється високою адгезією;
• екологічна безпека матеріалу;
• здатна витримати температурні перепади, в слідстві чого може бути використана для монтажу системи «тепла підлога».

На покриття, зроблені із застосуванням такої суміші, укладають лінолеум, ковролін, ламінат, керамічну плитку і ПВХ-вироби.

Особливості нанесення матеріалу

Перш ніж застосувати цю суміш, слід якісно підготувати підставу. Важливо його висушити, очистити і зробити міцним. У випадку, коли на поверхні є тріщини, бруд і різні забруднення, які можуть перешкодити адгезії, її потрібно якісно очистити. У випадку з тріщинами, їх необхідно закрити і загрунтувати.

До того ж, для здійснення процедури доведеться підготувати саму суміш. Береться 1 кг матеріалу і в нього заливається 170 грам води. Важливо, щоб суміш мала кімнатну температуру - +20 градусів за Цельсієм. Після цього матеріал якісно замішують до тих пір, поки всі грудочки не будуть розчинені. Найбільш просто ця операція виконується з використанням дрилі на низьких оборотах (доведеться надіти спеціальну насадку). У процесі перемішування вода додається невеликими порціями, внаслідок чого якість суміші буде покращено. Після того, як суміш готується, слід почекати близько 5 хвилин, після чого можна починати роботу. Варто пам'ятати, що суміш є придатною всього 20 хвилин, після яких її властивості втрачаються.

Матеріал виливається на поверхню і розподіляється за допомогою спеціального інструменту. Важливо, щоб в суміші не було бульбашок з повітрям. Якщо вони є, то їх потрібно видалити спеціальним голчастим валиком. Варто врахувати, що суміші не потрібно багато часу, щоб затвердіти. Для видалення її з інструменту використовується механічний спосіб. Через 8 годин поверхню підлоги можна називати готовою. Висока твердість дасть можливість виконання інших робіт. Однак, якщо ви плануєте клеїти до такої поверхні якийсь матеріал, то необхідно почекати від 1 до 7 днів.