Підлога

Кондиціонер в будинку плюси і мінуси

Кондиціонер в будинку плюси і мінуси У цій статті торкнемося питання, наскільки необхідний у домашніх умовах кондиціонер, несе він шкоди здоров'ю, яких видів буває і якими плюсами і мінусами володіє.

У літню пору року кондиціонер можна назвати незамінною річчю. Хтось вже давно користується даної кліматичної технікою, а інші ніяк не визначаться з актуальністю кондиціонера, вважаючи, що він несе собою неприємності. www.ax-comfort.ru доступний на сайті компанії «Аксеон».

Кондиціонер в будинку плюси і мінуси

Рекомендації лікарів

Вчені встановили, що якщо в приміщенні, де вам належить жити чи працювати, оптимальна температура, то таким чином можна покращити настрій і працездатність організму. У жарку пору навпаки – брудний і задушливе повітря негативно позначаються на здоров'ї. На думку багатьох лікарів, кондиціонер в обов'язковому порядку повинен бути встановлений будинку, особливо в тих випадках, якщо хтось із проживають страждає артеріальною гіпертонією або іншими захворюваннями, пов'язаними з серцево-судинною системою.

Всі види кондиціонер умовно можна розділити на дві категорії: моноблоки і спліт-системи. Моноблок може встановлюватися як на підлозі, так і в вікні. Віконний варіант являє собою єдиний блок, його вартість доступна, до того ж, монтажні роботи не такі складні. Апарат такого плану працює за принципом витяжної вентиляції, тобто викидає назовні приміщення частина повітря, який вже перероблений. Єдиний недолік – необхідна особлива установка трубопроводу.

Підлоговий кондиціонер також являє собою єдиний блок, однак, щоб він функціонував, потрібно виводити назовні спеціальний шланг, що можна назвати зручним дією. Монтаж такого кондиціонеру не потрібно зовсім, ви можете його встановлювати в будь-якій кімнаті, де потрібно охолодження повітря.

Що стосується спліт-систем, то конструктивно вони оснащені двома блоками, зовнішнім і внутрішнім. Завдяки такому рішенню, в самій кімнаті встановлюється невелика і безшумна частина охолоджувального пристрою, а гучна, яка досить шумить, монтується на вулиці, за вікном. Крім цього, гідність подібних систем можна назвати той факт, що вони очищають повітря від бактерій і забруднень.

Найбільш зручним кондиціонером можна назвати мульти-спліт систему. Пояснюється це тим, що до одного зовнішнього блоку доступне підключення декількох внутрішніх. Монтувати їх можна хоч в кожній кімнаті, таким чином, у всій вашій квартирі буде свіжий і чисте повітря.

Омани

Зараз вважають, що в кондиціонерах утворюються і розмножуються шкідливі паразити, назва яких – легіонели. Це зауваження можна назвати справедливим, але воно відноситься лише до того устаткування, яке оснащене системою центрального кондиціонування, тобто механізмом оборотного постачання водою. Класичні варіанти кондиціонерів застраховані від цих шкідників. Причиною тому є той факт, що просто немає необхідних умов, де могли б жити ці паразити.

Інша категорія людей і зовсім вважають за краще відмовитися від використання кондиціонера, вважаючи, що вони розносять бактерії хворої людини по всьому приміщенню. Однак, правдивим даний факт не назвеш, так як сучасні прилади влаштовані таким чином, щоб вхідний повітря не перетинався з вихідним. Завдяки цьому відбувається швидке видалення з приміщення шкідливих вірусів, а не їх рознесення по кімнатах.