Підлога

Розбираємося як вибрати килимове покриття для підлоги

Розбираємося як вибрати килимове покриття для підлоги Килимове покриття сміливо можна назвати втіленням тепла і затишку. Цей матеріал відрізняється тим, що м'яко обволікає» ноги, привносячи в приміщення домашню ідилію.

Такий джерело комфорту доступний кожному. Але, це було не завжди, адже ще деякий час тому килими могли собі дозволити лише заможні люди. carpet-plaza.ru доступні на сайті компанії «Carpet PLAZA».

Розбираємося як вибрати килимове покриття для підлоги

Індустрія продовжує розвиватися і зараз підлогові покриття вважаються доступними. На даний момент такі покриття цікаві своєю доступністю, ергономічними властивостями і естетичністю.

Однак, не завжди просто – вибрати якісне покриття для підлоги, адже сучасні виробники пропонують широкий асортимент різних матеріалів. Килимові покриття можуть відрізнятися квітами, візерунками, матеріалами і технологіями. І точної відповіді на питання: «як краще?» - ні, так як кожен відрізняється як достоїнствами, так і недоліками. У цій статті розглянемо основні види сучасних килимових покриттів.

Як класифікуються килимові покриття для підлоги

Технологій виробництва таких виробів може бути декілька, в слідстві чого всі покриття можуть бути: тканинними, иглопробивными, тафтинговыми і флокированными.

Що стосується тканинного ковроліну, то його технологія виробництва аналогічна звичайному килиму – його основа (сіточка) прошивається ворсовими нитками. «Натуральна джутова основа» - такі слова можна почути про такі види килимів. Вони вважаються найбільш дорогими.

Голкопробивний зразок відрізняється своєю зносостійкістю. Виробляють їх за наступною технологією: волокниста основа проколюється особливими голками. Нитки, переплітаючись один з одним, утворюють міцну і однорідну структуру. Голкопробивні покриття до того ж відрізняються ще й тим, що мають додаткову, гумову основу.

Тафтинг – досить проста технологія, що передбачає використання великої кількості голок, через які пропускаються нитки крізь тканину підкладки. З лицьового боку матеріалу утворюються петлі певної висоти. У сучасних магазинах у великих кількостях присутні підлогові покриття, виготовлені саме за цією технологією.

Флокированные вироби виготовляються таким чином, що на ворс впливає електростатичне поле, після цього він обробляється в'яжучими речовинами.

По своїй структурі килимові покриття бувають: петельні однорівневими, петельні багаторівневими, розрізними і петельно-розрізними.

Звертаємо увагу на ворс

Найчастіше застосовують волокна з синтетики, так як вони гігієнічні та зносостійкі. На сучасному ринку такими виробами є поліестер, поліакріл, поліпропілен та нейлон. Більш простий у догляді, зберігає свій колір і м'якість – нейлон. З його недоліків варто виділити хіба що високу вартість.

Висока пружність і привабливий зовнішній вигляд – родзинка натуральних килимів з вовни або «вкраплення»). Однак, такі покриття на даний момент не особливо популярні, так як коштують недешево і при цьому відрізняються слабкою стійкістю до зносу. Крім цього, покриття з вовни в деяких ситуаціях можуть викликати алергічні реакції.