Підлога

Інтер'єр спальні

Інтер'єр спальні Мабуть багато сказано про значущість спальні в обстановці всієї квартири. Вона служить не тільки центром відпочинку, але і сімейним гніздечком, яке втілює образ внутрішнього єднання.

Багато намагаються урізноманітнити свою спальню, щоб вона мала респектабельний вигляд і налаштовувала на позитивні емоції. В першу чергу, варто гармонійно змонтувати освітлення, знадобиться велика люстра, так і маленький світильник, бра або торшер. Кожен з них, буде виконувати свою роль, надаючи приміщенню дизайнерський хід і красиве стилістичне оформлення.

В якості різноманітності, можна прикрасити кімнату мальовничими картинами. Додатково розвісити на стінах сімейні фотографії в рамках. Якщо не боїтеся, то підключайте дітей до творчого процесу, нехай вони трохи порисуют на шпалерах, а ви йому в цьому допоможете.

Не варто, звичайно, захоплюватися, але, хороша розпис на текстилі, цілком підкреслить контраст спальні. Експериментуйте зі шторами, використовувати в цих цілях незвичайний матеріал, дистанцируйтесь від стереотипів, не використовуйте занадто затіненій тканини.

У спальні має бути присутня аура комфорту і затишку. Тільки спільними зусиллями, можна значно видозмінити спальню, одягли її в кращі тони яскравих фарб.

Крім цього, подбайте про теплоту, постеліть на підлогу м'який ковролін або килим, тут головне, щоб було приємно ногам. Меблі бажано оббити переливчастим матеріалом, з кількома плавними переходами тонального ажуру.