Підлога

Клей Fixator

Клей Fixator Fixator - клей вітчизняного виробництва, зроблений з використанням модифікуючих добавок фірми Wacker (Німеччина).

Про те, що компонентів не пошкодували, свідчить тривала життєздатність www.postroil.com і великий час відкритої роботи.

Свіжоукладену плитка не сповзає зі стіни, тому укладання можна вести в будь-якому напрямку, в тому числі і зверху вниз.

Клей Fixator
Однак найголовніше гідність клею Fixator -придатність до нанесення фактично на будь-які основи, навіть металеві.

Його застосовують в самих жорстких умовах експлуатації: при постійних змінах температури і вологості, високих динамічних і статичних навантаженнях, для підлог з підігрівом і басейнів.

Характерна риса продуктів «Русеан» - невисокі ціни, і клей Fixator винятком не став.

Клей Fixator
Пояснюється це тим, що при великих обсягах реалізації компанія закуповує цемент для свого виробництва безпосередньо у виробника, добавки самостійно привозить з Європи, а витрат на транспортування піску і зовсім не потрібно, тому що завод стоїть на кар'єрі. Товщина шару - до 5 мм.

Нанесення: на чисту, рівну, міцну поверхню гладкою стороною www.postroil.com. Оптимальна товщина шару - 3-5 мм. Суху плитку вдавлюють в склад і потім вирівнюють. Якщо основа сильно вбирає, її обробляють грунтовкою.

www.postroil.com призначений як для рядових, так і для складних поверхонь і примхливих матеріалів. Вельми привабливий за ціною. У наступних статтях ми обговоримо, де краще всього купувати www.tkallians.ru щоб вона була якісною і недорогою, слідкуйте за нашими статтями.