Підлога

Топ-6 способів прибрати подряпини з меблів підручними засобами

Топ-6 способів прибрати подряпини з меблів підручними засобами Ми завжди намагаємося поводитися з меблями дуже акуратно, адже купуються такі речі зовсім не на рік, але при всіх стараннях, на жаль, неможливо зберегти столи, тумби або шафи без єдиної подряпини, яка так псує зовнішній вигляд.

Якщо на вашій меблів з'явилися ці дефекти, не поспішайте засмучуватися, оскільки з ними можна і потрібно боротися.

Крім спеціальних засобів, у вашому арсеналі є ще й підручні матеріали, і якщо застосувати кмітливість, можна обійтися ними, і тоді не доведеться купувати, приміром, віск для меблів. Перед тим, як ми приступимо до справи, спочатку вам необхідно зрозуміти, що в домашніх умовах можна тільки якісно приховати ці дефекти, а не позбутися від них зовсім.

Саме звичайне і практично безкоштовне засіб, яке допоможе вам усунути подряпини, як би дивно це не звучало, буде волоський горіх. Саме він вміє приховувати пошкодження, як меблів, так і підлоги.

Візьміть горішок, головне, щоб він не був підсмаженим, почистіть його й починайте протирати їм подряпини. Не перестарайтеся, немає необхідності занадто сильно терти, адже сенс полягає в тому, щоб олії, які входять до складу горіха, зайшли в борозну подряпини, от і все.

Коли місце висохне, воно обов'язково стемніє і стане як тон лаку. Тепер взявши ганчірочку, вам потрібно буде гарненько протерти це місце, а потім покрити її безбарвним лаком.

Також хорошим засобом, застосувавши який можна позбутися від пошкоджень, буде чорний чай. Перед тим як приступити до процедури, заваріть чай і почекайте, поки він не настоїться. Тепер необхідно змочити в ньому ватяну паличку, і почати зафарбовувати подряпину, а можна і потертість.

Топ-6 способів прибрати подряпини з меблів підручними засобами
Топ-6 способів прибрати подряпини з меблів підручними засобами

Ви також можете приготувати цікаву суміш, яка бореться з дефектами на меблях. Ця суміш складається з звичайного оцту і оливкового масла. Для того щоб її приготувати, ви повинні налити в склянку одну чверть оцту, а масла три чверті. Цією рідиною пройдіться по місцю з пошкодженням, ніби роблячи полірування, а після витріть всі ганчірочкою. Цим методом можна допомогти навіть проблемної поверхні.

Якщо вам потрібно «врятувати» меблі темного відтінку, візьміть йод. Щоб зменшити його концентрацію слід розвести йод з водою і такою сумішшю підфарбувати подряпини, застосовуючи для цього ватний тампон.

Якщо ж подряпана меблі дуже темна, намажте місце пошкодження машинним маслом, потім почекайте трохи і протріть всі ганчірочкою.

Спробуйте позбутися від подряпин за допомогою пари. Складіть вологу марлю кілька разів, притисніть її до подряпини, і гарненько пропрасуйте праскою, таким чином, пар увійде в дерево, воно розшириться і пошкодження зникне.