Підлога

Правильний підлога в гаражі

Правильний підлога в гаражі Часто при зведенні індивідуального житлового будинку за проектом гараж знаходиться на першому поверсі будинку.

Таке планування будинку дозволяє трохи заощадити при будівництві.

Та й зручності наявності: в гараж можна потрапити прямо з дому, завести машину, натиснувши на кнопку пульта відкрити гаражні ворота, а www.vorotasklad.ru є тут www.vorotasklad.ru і вирушати у своїх справах.

Однак при експлуатації такого гаража виникає проблема – при запуску двигуна автомобіля перед виїздом з гаража вихлопні гази потрапляють в гараж, а звідти – в прилеглі до гаражу приміщення будинку. Крім того, що вихлопні гази шкодять здоров'ю, в будинку зберігається неприємний специфічний запах. Потужна витяжна вентиляція не вирішує цю проблему повністю. Але вихід є.

Правильний підлога в гаражі
Для того щоб не запускати двигун автомобіля при виїзді, підлога в гаражі робиться з ухилом до воріт. Цей ухил повинен бути достатнім для того, щоб автомобіль, не зафіксований стоянковим гальмом («ручником»), мимовільно рухався до виходу.

Тепер при виїзді з гаража водій відкриває ворота, сідає в машину і, не запускаючи двигун, звільняє стоянкове гальмо. Автомобіль викочується з гаража, ворота закриваються, і тоді вже запускається двигун. Попадання вихлопних газів автомобіля в будинок при цьому виключається!

Слід відзначити, що за розміщення гаража в підвальному поверсі будинку, коли для виїзду автомобілю потрібно долати підйом, попадання вихлопних газів уникнути не вдається. Саме тому подібне планування будинку використовується в останні роки дуже рідко.