Підлога

Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat

Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat Канадські компанії Nelson і Easyheat, що входять у великий концерн EGS Electric Group, понад 40 років випускають нагрівальні кабелі різних типів і завоювали лідируючі позиції на північноамериканському континенті.

Причому перша з них спеціалізується на продукції промислового використання, друга виробляє «побутової» кабель. Спільне для обох марок - пильна увага до якості, застосовуваних матеріалів і технології. Ми описуємо побутові системи, і нам цікава тільки компанія Easyheat, але не можна не пригадати і Nelson, оскільки зазвичай обидві назви наводяться в «зв'язці».

Для «теплої підлоги» випускаються три продукту: Warm Tiles, XD cable і EasyCable. Перший з них - одножильний, екранований, діаметром 3 мм -примітний найменшою, порівняно з продукцією інших фірм, погонною потужністю - всього 8,6 Вт/м. Чим нижче температура, тим живуча кабель. Багато літа виробів Easyheat забезпечує і екран з мідних дротиків щільного плетіння. Він чудово виконує свою основну задачу - відводити тепло, рівномірно розподіляти його і виключати локальні перегріви.

Системи опалення кабельні електричні Nelson & Easyheat
Розраховуючи опалення, доводиться продумувати компромісні варіанти. З одного боку, якщо кабель потужніше, його потрібно менше, аби прогріти приміщення. Але тоді його укладають пореже, що викликає «ефект зебри», коли відчувається нерівномірність розподілу температури по поверхні.

Warm Tiles, призначений для підлоги з кераміки і мармуру в кухнях і у ванних кімнатах, «ховають» у стяжки товщиною не менше 1 див. Оскільки зближувати «витки» можна до 6 см, тут немає й мови про «ефект зебри». Для акумулюючого «теплої підлоги» і обігріву відкритих майданчиків Easyheat рекомендує двожильний екранований XD cable, відрізняється високою погонною потужністю.

Цікаво влаштований багатоцільовий EasyCable. Кожна з двох його жив виконана у вигляді спіральки на діелектричному сердечнику, що значно підвищує надійність і довговічність кабелю, оскільки він більш стійкий до механічних навантажень.

А чи варто купувати?: у Easyheat великий досвід виробництва теплових кабелів. Пропоновані нам моделі з ретельно проробленими структурою і технологією незмінно «тримають марку». Гарантія надається на 15 років експлуатації.

Приблизна вартість:

- Warm Tiles (323 Вт) - 4470 рублів;

- XD cable (860 Вт) - 3420 рублів;

- EasyCable (252 Вт) - 1920 рублів.

www.plastprofil.ru. Від виробника ЗАТ «ПЛАСТ ПРОФІЛЬ» це якісні і недорогі труби. Вітчизняні ПВХ труби будуть набагато дешевше аналогічних варіантів із закордону, а за якістю вони не поступаються.