Підлога

Монолітні підлоги і їх основні різновиди

Монолітні підлоги і їх основні різновиди Найбільш надійним варіантом при облаштуванні підлоги, звичайно ж, вважається застосування тих видів підлогових покриттів, у яких на поверхні повністю відсутні які-небудь стики і переходи.

І це, природно, цілком виправдано, адже такі істинно монолітні покриття забезпечують основи максимально надійний захист від негативного впливу вологи.

 

Покриття на цементно-бетонної основі

Основна сфера застосування такого виду покриттів, це облаштування чистових покриттів у всіляких виробничих приміщеннях, а також різних майстернях і гаражах. Даного типу покриття є самою недорогою різновидом монолітної підлоги, правда, при цьому, він зазвичай має властивість досить швидко забруднюватися і покриватися усадочными тріщинами.

Асфальтові покриття

В якості компонентів у подібного роду покриття зазвичай виступають пісок, бітум і ряд особливих мінеральних наповнювачів. У вигляді статі, такі асфальтові покриття найчастіше використовуються на різних виробництвах і, як правило, в обов'язковому порядку потребують облаштування додаткової щебеневої основи.

Монолітні мозаїчні підлоги

Монолітні підлоги і їх основні різновиди

За своїм складом даного виду покриття практично ні чим не відрізняються від простих бетонних підлог, тільки тут в розчин додатково ще й додається гранітна та мармурова крихта. Як дуже важливої особливості у такого підлоги, окремо варто виділити таку деталь, що його після остаточного затвердіння потрібно обов'язково піддавати ретельній шліфовці. У разі облаштування різнобарвного покриття, різні за кольором зони, в подібній ситуації, зазвичай розділяються за допомогою спеціальних скляних чи металевих смуг.

Наливні монолітні покриття

Відносно не так давно з'явившись на ринку, дана методика облаштування підлогових покриттів вже встигла завоювати досить солідну популярність. Створення повністю монолітної поверхні, в подібній ситуації, зазвичай, здійснюється за рахунок рівномірного розтікання спеціальної заливальної суміші. Найбільш поширеним видом таких наливних підлог, сьогодні вважаються особливі полімерно-мастикові покриття, які дуже вигідно відрізняються своєю прекрасною еластичністю і абсолютної гігієнічністю. Крім того, досить оригінально тут також виглядають і сучасні 3D-покриття, які дозволяють створювати різні об'ємні візуальні ефекти.

Ксилолітові покриття

До складу такого роду покриттів зазвичай входять такі складові, як каустичний магнезит, хлорид магнію і дрібні тирсу. Крім того, при бажанні, подібні суміші також ще можна додатково додавати і спеціальні фарбувальні пігменти, які допоможуть додати даного покриттю особливу привабливість.