Плитка

Основні параметри вибору пластикової вагонки

Основні параметри вибору пластикової вагонки Популярність пластикової вагонки пояснюється її дешевизною, практичністю і хорошими декоруючими характеристиками, що дає можливість використовувати її в якості обшивки стін і стелі як на вулиці, так і всередині приміщень.

Детальніше: Основні параметри вибору пластикової вагонки

Які існують види підлогових покриттів

Які існують види підлогових покриттів Для облаштування приватного будинку і квартири представляється великий асортимент підлогових покриттів в залежності від уподобань покупця і поставлених них цілей.

Детальніше: Які існують види підлогових покриттів

Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати

Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати Ванна кімната – один з найважливіших елементів квартири, вона повинна радувати око, бути функціональною і безпечною. Необхідно враховувати багато факторів, такі як вологість, прохідність, постійне потрапляння води на поверхні, наявність розеток в кімнаті, рівномірне освітлення і так далі.

Детальніше: Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати

Можливості полівінілхлоридної плитки

Можливості полівінілхлоридної плитки Полівінілхлорид – це довговічний матеріал, що має прийнятну вартість. З нього роблять пластикові вікна, одноразовий посуд, лінолеум і підлогове покриття.

Детальніше: Можливості полівінілхлоридної плитки

Штучний камінь керамограніт

Не завжди є можливість вкладати великі гроші в будівельні та ремонтні роботи купуючи натуральний камінь для оздоблення. Технологами розроблено їх замінники, не чим не відрізняються по міцності і навіть перевищують цей показник.

Детальніше: Штучний камінь керамограніт

Яку плитку краще вибрати для ванної

Яку плитку краще вибрати для ванної Багато, хто хоче зробити ремонт у ванній кімнаті, стикаються з питанням вибору плитки. Це призводить до того, що споживачі блукають по будівельних магазинах і купують модні журнали по дизайну.

Детальніше: Яку плитку краще вибрати для ванної

Сучасна кухня для консерваторів

Сучасна кухня для консерваторів Наша технологія виробництва www.metall-don.ru яких і так не висока дозволяє зробити її ще менше, та й до того ж ще зробити все дуже швидко. Невелика довідка наша компанія Метал-Дон дозволяє виробляти до 3 млн.

Детальніше: Сучасна кухня для консерваторів

Як класти плитку - інструкція для новачків

Як класти плитку - інструкція для новачків Укладання плитки – справи копітка і непроста, але вивчивши роботу поетапно і озброївшись усім необхідним під силу навіть новачкові. Засвоївши найпростіший спосіб кладки, можна пробувати інші варіанти.

Детальніше: Як класти плитку - інструкція для новачків

Пристрій доріжок і тротуарів та мощення плиткою

Пристрій доріжок і тротуарів та мощення плиткою Кожна будівля або споруда має деяку територію навколо, яка також повинна бути облагороджена й облаштована. Найбільш популярним способом організації території навколо будинків, тротуарів та інших пішохідних зон є використання тротуарної плитки.

Детальніше: Пристрій доріжок і тротуарів та мощення плиткою

Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні

Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні Стіни на кухні обов'язково повинні бути захищені від вологості і жиру, крім цього, вони повинні мати привабливий дизайн і бути зручними в процесі прибирання.

Детальніше: Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні