Плитка

Пристрій доріжок і тротуарів та мощення плиткою

Пристрій доріжок і тротуарів та мощення плиткою Кожна будівля або споруда має деяку територію навколо, яка також повинна бути облагороджена й облаштована. Найбільш популярним способом організації території навколо будинків, тротуарів та інших пішохідних зон є використання тротуарної плитки.

Такий матеріал на сьогоднішній день є досить популярним і представлений багатьма виробниками, які пропонують величезний вибір різних форм і квітів виробу. Варто сказати, що різні торгові марки пропонують тротуарну плитку певної якості, саме тому на вулицях міста іноді спостерігаються зруйновані вже після першої зими доріжки або тротуари.

Такий матеріал дозволяє відносно просто і швидко створити акуратну поверхню, яка вимагає виразно підготовленого підстави. Найчастіше використовується піщаний насип, яка повинна бути ретельно ущільнені спеціальним обладнанням для трамбування. Варто сказати, що саме terrastroi.com дозволяє акуратно обійти найбільш складні ділянки рельєфу, де недоцільна укладання асфальту.

Тротуарна плитка також хороша тим, що забезпечує прекрасне вбирання дощової ваги, яка проходить через зазори, усмоктуючись в пісок, який використовувався як підстава. Завдяки цій якості, значно знижується руйнування матеріалу плитки з-за дії води. Варто також сказати, що тротуарну плитку необхідно вибирати по морозостійкості, так як цей параметр особливо важливий для клімату нашої країни. Поперемінне заморожування руйнує структуру матеріалу, так як вода, накопичуючись в порах, поперемінно збільшується і зменшується в обсязі, руйнуючи матеріал зсередини. Пам'ятайте, що тільки якісна плитка від надійного виробника прослужить вам довго.