Плитка

Особливості укладання плитки на стіну

Особливості укладання плитки на стіну Перед початком ремонтних робіт будь-якого масштабу вам необхідно не тільки вибрати підходящий обробний матеріал, а також провести всі необхідні підготовчі роботи, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Якщо ви збираєтеся облагородити стіни, то варто звернути увагу на їх стан, адже не виключено, що вам доведеться зайнятися їх облаштуванням. Рівна поверхня в значній мірі полегшить процес укладання зразків, знизить витрати матеріалів, що дозволить вам уникнути зайвих фінансових витрат.

Плитка може укладатися на стіни з різним покриттям, але, як ви розумієте, краще всього зняти старе основу. Приміром, ретельно видалити шари старої фарби за допомогою шпателя або фена. Варто позбутися від пилу і бруду, що забезпечить максимальне зчеплення елементів. Плитка може укладати на вологостійкий гіпсокартон попередньо оброблена грунтовкою, також на цегляні оштукатурені стіни. Якщо на бетонній стіні спостерігаються нерівності, то їх потрібно в обов'язковому порядку зашпаклювати.

Особливості укладання плитки на стіну
Особливості укладання плитки на стіну

Далі також проводиться грунтовка поверхні. Чим більше уваги ви приділите всім тонкощам і нюансам, тим надійніше буде триматися керамічна плитка. Навряд чи комусь хочеться спостерігати за тим, як зовнішній вигляд приміщення втрачає свою презентабельність унаслідок недбалості. Ми впевнені, що ви налаштовані на якісний результат, тому ваш інтер'єр буде відповідати всім творчим і технічним задумам. Красивий інтер'єр повинен зберігати свою первозданність довгі роки, адже ремонт робиться не так часто.

Особливості укладання плитки на стіну
Для однорідного кольору облицювання необхідно зробити розмітку. У цьому випадку рейка або спеціальна планка закріплюється на відстань равняющееся висоті однієї плитки від статі з урахуванням невеликого запасу на стики. Плитковий клей вибирається у відповідності з експлуатаційними особливостями приміщення, в якому він буде використовуватися. Суміш наноситься на плитку за допомогою зубчастого шпателя.

Після укладання плитки перевіряється її рівність укладання щодо сусідніх плиток, а також горизонтальний і вертикальний рівень. Звичайно, вам не обійтися без схилу, щоб дозволить вам контролювати робочий процес. Варто пам'ятати, що вам потрібно плиткоріз або «болгарка» для нарізки плитки, щоб зробити акуратну обробку розеток і коробів з водопровідними трубами. Між плитками встановлюються пластикові хрестики, які зроблять міжплиткові шви рівними.