Плитка

Укладання підлогової плитки

Укладання підлогової плитки На попередньому етапі необхідно підготувати підлогу. Спочатку проводиться демонтаж старої плитки й вирівнювання поверхні підлоги. Для цього достатньо залити підлогу розчином бетону на необхідну висоту і вирівняти по рівню.

Коли проводиться www.stroygrupservice.ru, то у випадку, якщо вона знаходиться за містом, багато дизайнерів при виборі підлогового покриття перевагу віддають саме підлогової плитці. Вона практична, красива і довговічна.

Після висихання підлоги, можна починати укладання плитки. Приступати до монтажу необхідно від дальнього кута приміщення. На підлогу наноситься клейовий розчин і за допомогою зубчастого шпателя рівномірно розподіляється по поверхні. Потім укладається перша плитка і несильним натисканням з боку в бік встановлюється у потрібному положенні.

Укладання підлогової плитки
Далі використовуючи рівень, проводиться остаточне вирівнювання плитки. Наступна плитка укладається поруч з невеликим зазором і вирівнюється щодо першої по рівню. Для рівних швів можна використовувати пластикові хрестики. Останню плитку в ряду у більшості випадків необхідно відрізати за розмірами, при цьому можна використовувати плиткоріз, відрізну машину або склоріз.

Покладену плитку необхідно протерти губкою, змоченою у воді, щоб уникнути засихання клею потрапив на лицьову поверхню. Другий ряд укладається і вирівнюється аналогічно першому. Після того як закінчиться робота по укладанню плитки, необхідно, щоб пройшло кілька днів, слідом за цим можна починати затирати шви.