Плитка

Керамічна плитка EGE SERAMIK

Керамічна плитка EGE SERAMIK Час «дешевого і сердитого» минуло, але «дороге задоволення» собі може дозволити не кожен... Що робити, якщо грошей на будівництво і ремонт не так багато, а хочеться чогось сучасного, красивого і, головне, якісного?

Свій підхід у зниженні собівартості будівельних www.postroil.com, а саме кахельної плитки і керамічного граніту, запропонувала турецька фірма EGE SERAMIK. Сучасні технології в поєднанні з великими обсягами виробництва (понад 20 млн. квадратних метрів плитки в рік, 8-е місце в світі за обсягами виробництва) дозволяють їй тримати ціни на прийнятному рівні для різних споживачів.

Такий підхід себе виправдав - www.postroil.com з маркою EGE SERAMIK закуповують в 46 країнах світу. Причому, незважаючи на насиченість внутрішніх ринків, вона з великим успіхом продається в таких країнах, як Німеччина, Франція, Голландія, Італія, Іспанія, Японія, США.

У Росії продукція знаходить свого покупця. Дочірнє підприємство фірми ЗАТ «ЙОГО СЕРАМИК» в короткий термін сформувало розгалужену регіональну дилерську мережу, в яку входять близько 30 регіонів Росії, країн СНД і Прибалтика.

По смаку припали оздоблювальні www.postroil.com і будівельним гігантам, і приватним ремонтним фірмам - в число партнерів фірми входять більш 300 будівельних організацій по всій Росії. Створення потужної дилерській мережі стало можливим в результаті застосування гнучких торгових схем та високого рівня обслуговування.

Керамічна плитка EGE SERAMIK
Асортимент теж грає не останню роль - у ЗАТ «ЙОГО СЕРАМИК» можна укомплектуватися практично всім переліком оздоблювальних матеріалів, що застосовуються при будівництві різних об'єктів: всілякої плиткою, сантехнікою, www.postroil.com, електроустановочними виробами.

При цьому, що дуже зручно, поставка може вестися як зі складу в Москві, так і зі складу в Таганрозі або безпосередньо з Туреччини. (Транспортування здійснюється морським транспортом і залізницею.) Як показує практика, дешевше і зручніше скористатися налагодженим механізмом поставки, ніж брати її на себе, - ЗАТ «ЙОГО СЕРАМИК» забезпечує оптимальне проходження вантажу з мінімальними витратами по всій території Росії і країн ближнього зарубіжжя (причому доставка може здійснюватися зі складу прямо на будівельний майданчик).

Керамічна плитка EGE SERAMIK
Всі оздоблювальні матеріали мають міжнародний сертифікат якості ISO-9001, що дозволяє вести торгівлю по всьому світу. Крім того, товари з маркою EGE SERAMIK удостоєні європейського сертифіката якості EN-176 BI. У Росії продукція пройшла сертифікацію і має гігієнічний сертифікат, сертифікат РОСТЕСТ і сертифікат Мінбуду Росії. Необхідно зазначити, що матеріали, що поставляються в країни Європи, Японії, США, аналогічні поставляється в Росію та СНД.

За час роботи в Росії у товарів з маркою www.postroil.com сформувався стійкий імідж. З великим успіхом для ЗАТ «ЙОГО СЕРАМИК» пройшла виставка МОСБИАД-БАТИМАТ-97. Практично 90% тих, що звернулися в компанію замовників не залишилися без покупки. Секрет простий - їх задовольняє рівень якості та ціни, а також умови співпраці.

ukfreewell.com.ua. А також багато інші вироби можна замовити в компанії ukfreewell.com.ua.