Плитка

Які існують види підлогових покриттів

Які існують види підлогових покриттів Для облаштування приватного будинку і квартири представляється великий асортимент підлогових покриттів в залежності від уподобань покупця і поставлених них цілей.

Але щоб не помилитися при виборі, рекомендується звернути увагу на найголовніші види та характерні для них властивості.

Види підлогових покриттів

Уважне розгляд кожного варіанта – це можливість гарантовано зробити правильний вибір для перетворення інтер'єру приміщення.

Лінолеум

Це найбільш використовуваний матеріал, оскільки він володіє низькою вартістю і хорошими технічними якостями. Матеріал може використовуватися на протязі декількох десятків років без яких-небудь деформацій і ушкоджень поверхні.

Ламінат.

Ламінат можна вважати вдосконаленим варіантом паркету, оскільки тут надається багатошарова конструкція, здатна імітувати поверхню плитки, каменя та інших матеріалів.

Керамічна плитка.

Як правило, такий підлоговий матеріал укладається на кухні та у ванній кімнаті, оскільки крім зовнішнього вигляду надається і практичність у використанні. Але насправді можна використовувати плитку для оздоблення підлог в будинку.

Паркет.

Відрізняється довговічністю у використанні, але для цього поверхню підлоги перед установкою потрібно зробити ідеально рівною. Після монтажу для створення відповідного зовнішнього вигляду потрібно відшліфувати поверхню і покривати лаком.

Ковролін.

Ковролін не потребує якомусь особливому розгляді, оскільки це за фактом той же килим, який покриває всю поверхню підлоги в приміщенні.

Наливна підлога.

Для наливної підлоги характерною особливістю вважається можливість створення ідеально рівного покриття. Завдяки структурі може створюватися поверхня, що відбиває, або ж класичним варіантом вважається однотонне покриття. Підлогу стійкий до зношування, тому протягом довгих років буде зберігати свою цілісність і привабливість.

Пробкова підлога.

Такий вид підлоги вважається екологічно чистим і якісним з тієї причини, що не викликає алергічні реакції при використанні, а також він може утримувати тепло і володіє хорошою шумоізоляцією.

Кожен варіант по-своєму унікальний і незвичайний, тому можна в залежності від потреби підібрати те, що потрібно для оформлення інтер'єру.