Плитка

Облицювання каміна найбільш популярні рішення

Облицювання каміна найбільш популярні рішення Присутні в сучасних будинках каміни, як правило, частіше всього виконують тільки виключно чисто декоративну функцію, і в зв'язку з цим, природно, їх зовнішньому оформленню сьогодні зазвичай якраз і приділяється першорядне вплив.

При цьому особливо актуально це питання, звичайно ж, постає при облагороджуванні фальшкаминов, у яких, як відомо, навіть не передбачається присутність додаткової витяжки.

Найбільш поширені рішення

Мармур

Даного виду будматеріал сьогодні, цілком виправдано вважається класичним, і ідеально підходить для облаштування такого роду виробів. При цьому краще всього мармур, звичайно ж, зазвичай підходить для облицювання істинно повноцінних камінів, оскільки він, завдяки своєму магматичному походженням, скоєно не боїться впливу навіть надмірно високих температур. Крім цього, подібний камінь має ще просто чудовими естетичними показниками, а також дуже вигідно відрізняється в частині своїй надійності і довговічності. Що стосується мінусів у мармуру, то тут варто хіба що тільки відзначити підвищену складність і трудомісткість процесу його укладання, адже цей камінь надзвичайно погано ріжеться і, відповідно, дуже важко підганяється під необхідні розміри.

Плитка

Цей варіант, як правило, відноситься до бюджетної категорії, правда, при цьому, виглядає така плиткова оздоблення цілком гідно. Якщо говорити безпосередньо про тип плитки, то в подібній ситуації, звичайно ж, бажаніше всього використовувати вироби з керамограніту, які, як відомо, відрізняються досить солідною стійкістю навіть до досить специфічним умовам експлуатації. До того ж, така керамогранітна плитка ще й укладається набагато простіше мармуру, так як без проблем підганяється під необхідні розміри. Що ж стосується фальшкаминов, то при їх облагороджуванні, природно, цілком можна застосовувати абсолютно будь-які види плитки.

Камінь

Облицювання каміна найбільш популярні рішення
Так само як і у випадку з мармуром, застосування каменю при облагороджуванні камінів той же допомагає створювати в приміщеннях особливу натуральну атмосферу. Найбільш кращим рішенням у подібній ситуації, зазвичай вважається використання штучного каменю, оскільки він не тільки досить легко ріжеться, але і відрізняється досить простий методикою монтажу. Так, наприклад, у разі облагороджування істинно повноцінних камінів, найкращим варіантом зазвичай стає застосування декоративного каменю, виробленого на спеціальній цементній основі.