Плитка

Інструмент для укладання плитки

Інструмент для укладання плитки Під час укладання плиткових матеріалів рекомендовано використовувати відповідні інструменти. До них відноситься рулетка, плиткоріз, шпателі, кельма. Часто застосовується болгарка і багато інші пристосування.

Самим необхідним інструментом є рівень. Він повинен мати високу точність і надійність. Часто застосовуються рівні, в основі яких знаходиться лазер.

Для попереднього вирівнювання поверхонь застосовується правило або широкий шпатель. Ще один вид шпателів, який називається гребінчастим, використовується для нанесення клейового складу або розчину на тильну поверхню плитки або на стіну.

Гумові шпателя використовуються для того, щоб наносити затірку. При цьому таким інструментом подібне можна зробити якісно.

Інструмент для укладання плитки
Інструмент для укладання плитки

Часто, для правильної стику кутів, використовується спеціальне пристосування – верстат. Саме за допомогою його можна сточити кути під будь градус.

Для свердління дірок в плитці рекомендовано використовувати перфоратор або дриль. Рекомендовано встановити насадку для відповідних отворів. В результаті виходять непогані на вигляд отвори.