Плитка

Штучний камінь керамограніт

Не завжди є можливість вкладати великі гроші в будівельні та ремонтні роботи купуючи натуральний камінь для оздоблення. Технологами розроблено їх замінники, не чим не відрізняються по міцності і навіть перевищують цей показник.

Штучно створений керамограніт Арно виготовлений з відходів натурального каменя з додаванням в'яжучих компонентів, може бути матовим і глянсовим. Оброблений методом шліфування стає точною подобою натуральному. Покритий глазур'ю і минулий додатковий випалювання в печах не рекомендований для настилу підлог, але гідно прикрасить стіну.

Виготовлення плитки з керамограніта за допомогою спеціальних форм, в які заливається маса після вібраційного змішування, дозволяє створення будь-якого малюнка у верхній площині, а натуральні барвники - різноманітність відтінків.

Найбільшою популярністю користується гомогенний керамограніт, який пронизаний малюнком по всій площині в розрізі, що дає змогу створювати вироби з нього.

Керамограніт може бути рекомендований для неповних покриттів і обробки стін у приміщеннях підвищеної вологості. Для підлоги використовують необроблену плитку, так як вона має нековзну поверхню.

Цілком поєднується з текстурою інтер'єру при використанні у вигляді підвіконня, стільниця і плитки. Легко ріжеться і вкладається, що робить його популярним.