Плитка

Робимо самостійно екран під ванну

Робимо самостійно екран під ванну Для того щоб закрити нижню частину ванни встановлюють екран. Можна купити і встановити готовий пластиковий екран, якщо у вас немає грошей на це ви можете їх заробити на форекс.

Але не завжди вдається вибрати екран, за кольором і малюнку підходить до плитці, якою облицьована ванна кімната. Іноді екран роблять з кладки в півцеглини. Також екран можна виконати з листів вологостійкого гіпсокартону, які закріплюються на встановлений каркас з металевих профілів.

Переваги екрану з ГКВЛ

#9776; Якщо порівнювати з іншими видами екран з гіпсокартону має ряд позитивних переваг.

#9776; Каркас екрану можна встановити самостійно в найкоротші терміни.

#9776; Весь необхідний матеріал за ціною доступний кожному покупцеві.

#9776; При необхідності легко робиться ремонт екрана.

#9776; Облицювання екрану виконують кахлем, який був використаний для облицювання стін у ванній. У підсумку виходить єдиний колір у ванній кімнаті.

#9776; Такий екран можна встановити для будь-якої форми ванни.

Підготовча робота

Робимо самостійно екран під ванну
Потрібно зробити замір, де буде стояти екран, і точно розрахувати кількість направляючих і вертикальних стійок їх висоту і довжину. Вирахувати загальну площу екрану і згідно з отриманими результатами купувати потрібну кількість аркушів ГКВЛ. Також зробити розрахунок, скільки потрібно шурупів, дюбелів, плиткового клею та керамічної плитки. Не забудьте придбати інструменти, які необхідні для виконання всіх робіт.

Послідовність монтажу

Місце навколо ванни потрібно звільнити по нижній розмітці на плитку встановити направляючий профіль, знизу якого потрібно проклеїти ущільнювальну стрічку. Використовуючи перфоратор і насадку бур, включити його на найменші оберти, просвердлити отвори в профілі і плитку для дюбелів. Потім закріпити профіль, вставивши дюбеля в підготовлені отвори і закрутити саморізи.

Робимо самостійно екран під ванну
Верхній напрямний профіль встановлюють під верхній край ванни на поперечні стійки, які попередньо вставляють в нижній профіль. Встановлюючи поперечні стійки, роблять дверці для аварійного люка, щоб був доступ до вентилів подачі води у ванну. Всі профілі скріплюються між собою саморізами по металу.

Коли каркас екрану готовий нарізають за розміром гіпсокартон і прикручують її до профілю каркаса. На дверцята люка встановлюють навіси з внутрішньої сторони, а зовнішню закривають гіпсокартоном.

Облицювання плиткою

Завершальним етапом є роботи по облицюванню екрану плиткою. Плитку наклеюють на плитковий клей. Після того, як клей затвердіє, плитку потрібно протерти і всі шви заповнити затіркою.