Плитка

Ріжемо плитку правильно

Ріжемо плитку правильно Якщо дотримуватися основні найпростіші технологічні правила, то впоратися з різкою кахельної плитки буде дуже просто. Для цього можна використати звичайний роликовий склоріз.

Вам також необхідно буде правильно розламати плитку за виконану лінії. Природно, елементарна обережність не виявиться зайвою. Адже про краю тільки що розрізаної плитки дуже просто порізатися.

При таких процедурах необхідно дотримуватися певних правил:
- Дотримуватися мінімальні відступи від країв плитки, які повинні складати приблизно 8-10 мм;
- Виконувати надрізи всього один раз, рівномірно розподіляючи свої зусилля. Якщо робити все правильно, то на емалі буде залишатися чітка рівна канавка;
- Різати кахельну плитку варто тільки на поверхні, по якій він не буде ковзати;
- Не користуйтеся стеклорезами (плиткорезами), різальний ролик яких досить зношений. Його заміна виявиться не занадто витратною, а ось втрати від використання поганого плиткоріза набагато дорожче обходяться.
- При роботах з досить товстої підлогової плиткою застосовуються спеціальні плиткорізи. Його основні відмінності в тому, що цей інструмент дозволяє розрізати плитку досить рівно завдяки наявним механізмів разламывания і великими ріжучими коліщатками. Сама плитка розламується по канавці.

Аналогічні плиткорізи часто обладнуються спеціальними лінійками. Такі доповнення дозволяють виконувати розмітку правильніше. Розріз виходить точніше. Як тільки ви розріжете плитку вона може відламатися при простому натисканні важеля на плиткорезе.

Таким чином, ви можете бачити, що особливих складнощів з різкою плитки зазвичай не виникає. Але тільки при правильній технології таких робіт. Для цього потрібен лише спеціальний інструмент і деякі специфічні навички.

Тому, якщо ви вирішили зайнятися укладанням плитки своїми руками, то задумайтеся про придбання хорошого плиткоріза. З допомогою купленого інструменту попередньо потренуйтеся на який-небудь старої плитки.

Якщо вам потрібно придбати elektro.snabdost.ru рекомендую замовити його тут elektro.snabdost.ru